تیراندازی در جریان یک تورنومنت بازی در فلوریدای امریکا جان سه نفر را گرفت

0
33
تیراندازی در جریان یک تورنومنت بازی در فلوریدای امریکا جان سه نفر را گرفت

در حالی که یک تورنومنت بازی‌های Madden NFL در یکی از کافه‌های شهر جکسون‌ویل ایالات فلوریدا در جریان بود، فرد مسلحی ناگهان اقدام به تیراندازی کرده و در نتیجه‌ی این تیراندازی در جریان یک تورنومنت بازی سه نفر کشته شده‌اند.

گزارش‌های اولیه که از خبرگزاری‌های محلی به دست می‌رسید، اذعان داشتند که دست کم چهار نفر در جریان این تیراندازی به قتل رسیده‌اند. مقامات محلی بعد از مدتی اعلام کردند که یکی از مظنونین در صحنه‌ی جرم کشته شده است.

الکترونیک آرتز در یک بیانیه ساعاتی پس از انتشار خبر این حادثه، اعلام کرد که از این ماجرا باخبر بوده و در تلاش است تا با برقراری ارتباط با مسئولین شهر جکسون‌ویل از چند و چون ماجرا باخبر شود. این شرکت همچنین در این بیانیه همدردی خود با همه‌ی کسانی که در این حادثه به نوعی صدمه دیده‌اند اعلام کرده است.

طبق گفته‌های مقامات رسمی شهر جکسون‌ویل، این حادثه در فروشگاه بزرگ Jacksonville Landing و در GLHF Game Bar رخ داده که بلافاصله تخلیه شده است.

طبق اعلام محل برگزاری این مسابقات، همه‌ی کارکنان آن در سلامت و امنیت به سر می‌برند. با این حال، یکی از تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات در توئیتر اعلام کرده که یک گلوله با فاصله‌ی بسیار کمی از کنار یکی از شرکت‌کنندگان آن‌ها رد شده و او را تحت تاثیر قرار داده است، با این‌حال وی حالا از محل حادثه دور شده و مشکل خاصی ندارد.

با وجود این‌که در حال حاضر همچنان تحقیقات پلیس و حتا FBI ادامه دارد، مقامات محلی بر این باورند که فردی که اقدام به تیراندازی کرده، «دیوید کتز» نام دارد و اهل بالتیمور است. خبرگزاری‌های محلی اعلام کرده‌اند که دیوید کتز، یک گیمر حرفه‌ای است که در یکی از همین مسابقات توانسته بوده در تورنومنت Madden NFL 17 به پیروزی برسد. او همچنین برای شرکت در مسابقات این هفته در جکسون‌ویل نیز ثبت‌نام کرده بوده است.

در این حادثه‌ی دلخراش، سه نفر به قتل رسیده و دست کم ۱۱ نفر مجروح شده‌اند که جراحت ۸ نفر از آن‌ها به دلیل اصابت مستقیم گلوله بوده است. همه‌ی مجروحین این حادثه به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر در وضعیت پایداری به سر می‌برند.

متاسفانه این اتفاق در حالی رخ داده است که مسابقات به صورت زنده از توئیچ استریم می‌شده و به همین خاطر بسیاری از تماشاکنندگان این تورنومنت شاهد وقوع این جنایت وحشتناک بوده‌اند. فیلمِ این لحظات نیز منتشر شده که با توجه به دلخراش بودن آن، از انتشار آن پرهیز می‌کنیم.

مامورین فدرال در حال حاضر مشغول بازرسی یک خانه در جنوب بالتیمور هستند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید