تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible را تماشا کنید

0
598
تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible
تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible را تماشا کنید؛ عملیات نجات در یک سیاره خشن

شرکت بازی‌سازی Indie developer سال گذشته از یک بازی علمی تخیلی به The Invincible یا شکست‌ ناپذیر رونمایی کرد که ماجراهای یک دانشمند در یک تاریخ جایگزین را به نمایش می‌گذارد. در ادامه این مطلب با معرفی بازی The Invincible ما را همراهی کرده و اولین تیزر مربوط به آن را مشاهده کنید.

شکست ناپذیر یک بازی اول شخص است که کاراکتر اصلی را در سیاره خشن و خطرناک Regis III از خواب بیدار می‌کند. برای ادامه داستان شما باید در نقش یک دانشمند، به جستجوی اعضای گم شده سفینه‌ فضایی خود بپردازید و در این راه، از موانع سختی عبور کنید.

the_invincible (1).jpg
تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible

با پیشرفت گیم‌پلی، با محیط این سیاره بیشتر آشنا خواهید شد و به تدریج رازهای وحشتناکی در مورد آن کشف خواهید کرد. دانستن این رازها بهای سنگینی دارد و بقا، از این پس به مهم‌ترین هدف شما تبدیل می‌شود؛ بقایی که به تصمیمات شما در طول بازی بستگی دارد.

the_invincible (2).jpg
تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible

برای یافتن اعضای گروه خود باید استفاده از تجهیزات فضایی پیشرفته را فرا گیرید و همین‌طور غریزه و هوش خود را به کار بیندازید. حل کردن تکه‌های مختلف پازل بازی شما را به اسرار نهان نزدیک‌تر خواهد کرد و با نزدیک شدن به این اسرار، با موجودات عجیب و غریبی نیز روبرو خواهید شد.

the_invincible (3).jpg
تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible

فضای بازی را می‌توان یادآور زمان آغاز آزمایش‌های اتمی متعدد روسیه و ایالات متحده در جنگ سرد دانست. این فضا با وجود فناوری‌های پیشرفته آنالوگ مانند ربات‌هایی که نقش کمک کننده یا دشمن را برای شما ایفا می‌کنند، پرهیجان‌تر نیز شده و به گفته سازندگان، گیم‌پلی بازی نیز انعطاف خوبی در مقابل تصمیم‌ها، روابط و توانایی‌های شما خواهد داشت.

برای ساخت این بازی از موتور Unreal Engine استفاده شده و تصاویر گرافیکی، بسیار جذاب و هنری طراحی شده‌اند. این بازی که بر اساس یک رمان نوشته استانیسلاو لم با همین نام ساخته شده، از سال آینده میلادی برای PC، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری X/S در دسترس خواهد بود.

تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible تیزر رسمی بازی علمی تخیلی The Invincible
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید