ثبت نام برای نسخه بتا The Crew 2 آغاز شد

0
116

ثبت نام برای نسخه بتا The Crew 2 آغاز شد

ثبت نام برای نسخه بتا The Crew 2 آغاز شدhttp://www.gnsorena.ir/

شرکت یوبی‌سافت با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که روند ثبت نام برای نسخه بتا The Crew 2 آغاز شده است.

یوبی سافت برای طرفداران بازی‌ اتومبیلرانی و جهان باز The Crew که مشتاق دنباله‌ی این اثر هستند، خبر خوشی منتشر کرد. به گفته این کمپانی، روند ثبت نام برای نسخه بتا The Crew 2 روی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس‎‌باکس وان و رایانه‌های شخصی آغاز شده است. علی‌رغم اینکه ثبت نام برای نسخه بتا روند ساده‌ای دارد، اما باید به این نکته توجه کرد که برای اینکار به حساب کاربری یوپلی نیاز خواهید داشت. بنابراین، اگر تا به حال از این سرویس کمپانی یوبی‌سافت استفاده نکرده‌اید برای تجربه بازی The Crew 2 باید از طریق برنامه یوپلی یا وب‌سایت آن یک حساب کاربری ایجاد کنید.

بازی The Crew 2 اوایل امسال و در کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2017 معرفی شد. این بازی نخست قرار بود در تاریخ چهاردهم مارس (بیست‌وسوم اسفند ماه) برای پلتفرم‌های ذکر شده عرضه شود، اما یوبی‌سافت با انتشار بیانیه‌‌ای رسمی و غیر منتظره، از تاخیر در انتشار این بازی خبر داد. البته بازی The Crew 2، تنها پروژه‌ای نبود که عرضه آن با تاخیر مواجه شد و یوبی‌سافت در همان بیانیه تاخیر در انتشار بازی Far Cry 5 و یک بازی معرفی نشده را نیز اعلام کرد.

بازی The Crew 2 شما را در نسخه‌ کوچک شده ایالات متحده آمریکا قرار می‌دهد و در محیط گسترده این بازی می‌توانید کنترل انواع خودرو، دوچرخه، هواپیما و قایق را بدست بگیرید. همچنین باید اضافه کرد که این بازی شباهت بسیاری به بازی‌های پیشین یوبی‌سافت دارد. در The Crew 2 همانند بازی‌هایی همچون The Division و Steep، هدف اصلی شما، روبرو شدن با کاربران واقعی و به چالش دعوت کردن آن‌ها برای شرکت در فعالیت‌ها و رقابت‌های مختلف خواهد بود.

پیش از این شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده بود که تعداد کاربران The Crew به دوازده میلیون نفر رسیده است. در پایان، لازم به ذکر است که بازی The Crew 2 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد. برای ثبت نام نسخه بتا نیز می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

منبع Dualshockers

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید