جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

0
297
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی فستیوال E3 2021
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی فستیوال E3 2021
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی فستیوال E3 2021 . جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021 .شرکت Upload VR که یکی از فعالان مطرح حوزه فناوری‌های مبتنی بر واقعیت مجازی محسوب می‌شود، امسال به فستیوال گیم E3 برگشت تا چند عنوان از خلاقانه‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی سال را معرفی کند.

 در سال‌های گذشته با پیشرفت تکنولوژی و ارائه هدست‌های واقعیت مجازی بهتر توسط بسیاری از شرکت‌های فناوری مطرح جهان، راه برای ساخت و گسترش بازی‌هایی مبتنی بر VR باز شده و در این بین شرکت Upload VR به عنوان یکی از پیشتازان نوآوری در عرضه گیم‌های واقعیت مجازی، با دست پر به میدان E3 آمده است. در ادامه به بررسی ۵ عنوان برتر معرفی شده توسط آپلود VR می‌پردازیم.

SONG IN THE SMOKE

این بازی که اولین بار ابتدای سال جاری میلادی برای پلی استیشن VR ارائه شد، داستان سفر و ماجراجویی شخصیت اصلی در طبیعت بی‌انتها، زیبا و گاهی خطرناک را دنبال می‌کند. Upload VR این بازی سبک بقا را فرصتی دانسته تا انسان بتواند بدون خاکی شدن کفش‌هایش، دوباره به وطن فراموش شده خود یعنی طبیعت قدم بگذارد.

جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

جیک کازدل، مدیر عامل آپلود VR، «آواز در دود» را تنها یک بازی صرف نمی‌داند و از آن به عنوان جهانی زنده و پویا یاد می‌کند که می‌تواند با اتفاقاتی پیش‌بینی نشدنی، مخاطب خود را غافل‌گیر کند. این بازی در تابستان  علاوه بر PSVR، برای هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و Quest نیز عرضه خواهد شد. 

Unplugged

یکی از بهترین مزیت‌های استفاده از واقعیت مجازی برای سرگرمی را می‌توان نواختن موسیقی با سازهای مختلف بدون نیاز به تمرین و تنها با دنبال کردن ریتم دانست. کمپانی آپلود، بازی Unplugged را به میدان آورده است تا دنیای بازی‌های VR ریتمیک را دچار تحول اساسی کند. 

unplugged-oculus-quest-2.jpg
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

Unplugged با کمک گرفتن از فناوری رهگیری دست مورد استفاده در هدست‌های مخصوص PC مانند Quest، به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به در اختیار داشتن هیچ کنترلر یا دسته‌ای، با دستان خالی گیتار بزنید.

Nerf

احتمالاً شما هم زمانی که کودک بودید، با تفنگ‌های ساچمه‌ای به جنگ دوستان خود رفته‌اید. اکنون آپلود VR در همکاری با استودیوی واقعیت مجازی برنده جایزه امی یعنی Secret Location، تفنگ‌های ساچمه‌ای را به هدست‌های VR آورده است تا میدان جنگ کودکی را در دنیای دیجیتال شبیه‌سازی کند. این بازی در سال ۲۰۲۲ و به طور اختصاصی برای هدست Oculus به بازار خواهد آمد.

nerfchampionshipuploadvrtrailerblogroll-1623459431770.jpg
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

SUSHI BEN VR

در این بازی ماموریت دارید که رستوران سوشی مورد علاقه خود را از ورشکست شدن نجات دهید؛ اما نه با درست کردن بهترین سوشی ممکن، بلکه باید با افراد مختلف صحبت کنید و آن‌ها را متقاعد کنید تا در  «سوشی بن» غذا بخورند.

kane-tyler-highresscreenshot00010.jpg
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

وجه تمایز این بازی با سایر بازی‌های این لیست را می‌توان فضای روایی نسبتاً غنی‌تر آن دانست که به شما اجازه می‌دهد با تجربه جهان مانگاهای ژاپنی، از VR به شکل تازه‌ای لذت ببرید. این بازی هم قرار است در سال ۲۰۲۲ به بازار بیاید.

A TOWNSHIP TALE

maxresdefault.jpg
جالب‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی E3 2021

A Township Tale یک بازی جهان باز و رولی پلی است که ماه آینده برای Oculus  عرضه خواهد شد. این «داستان شهری» به شما اجازه می‌دهد تا رویاهای خود برای تبدیل شدن به آهنگر، نجار، جنگجو، دانشمند یا کمان دار را به واقعیت مجازی تبدیل کنید. 

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید