جزئیاتی در رابطه با نسخه‌ی آزمایشی عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

0
433
جزئیاتی در رابطه با نسخه‌ی آزمایشی عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

جزئیات جدیدی در رابطه با دموی عنوان Marvel’s Spider-Man ساخته استودیو اینسومنیاک گیمز منتشر شده که می‌گویند هیچ نسخه آزمایشی از این عنوان تا قبل از عرضه بازی منتشر نخواهد شد.

زمانی که یکی از طرفداران عنوان Marvel’s Spider-Man در وب سایت توئیتر از استودیوی اینسومنیاک گیمز پرسید “آیا تا قبل از انتشار بازی نسخه آزمایشی که در E3 در دسترس قرار گرفت، برای عموم منتشر خواهد شد؟” و استودیوی اینسومنیاک گیمز گفت که “نه” و این می‌تواند خبری ناراحت کننده برای طرفداران مارول و این عنوان باشد.

بحث در رابطه با انتشار نسخه آزمایشی از این عنوان از نمایشگاه E3 آغاز شد، جایی که عنوان Marvel’s Spider-Man در آن حضور داشت. اگر شما اخبار E3 را دنبال کرده باشید، می‌دانید که این عنوان در این نمایشگاه یک نسخه آزمایشی داشت و به افراد حاضر در نمایشگاه این اجازه را می‌داد تا برای دقایقی به تجربه این عنوان بپردازند.

بعد از آن طرفداران عنوان Marvel’s Spider-Man به این موضوع واکنش نشان دادند و در شبکه‌های اجتماعی خواستار این موضوع شدند تا نسخه آزمایشی‌ای که در E3 در دسترس حضار قرار گرفت، در دسترس عموم قرار بگیرد تا همه بتوانند برای دقایقی به تجربه این عنوان بپردازند.

البته استودیوی اینسومنیاک گیمز تائید کرد که نسخه آزمایشی این بازی در نمایشگاه E3 در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت و او نگفت که هیچگونه نسخه آزمایشی از این بازی قبل از زمان انتشار منتشر نخواهد شد. پس ممکن است نسخه آزمایشی متفاوت با دموی E3 در دسترس کاربران قرار بگیرد.

معلوم نیست که چرا استودیوی اینسومنایک گیمز از عنوان Marvel’s Spider-Man نسخه آزمایشی منتشر نمی‌کند. با سر باز زدن از انتشار نسخه آزمایشی این عنوان چه چیزی کسب می‌کند؟ همانطور که‌ می‌دانید بازی Marvel’s Spider-Man یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال است و هواداران به شدت منتظر تجربه این عنوان هستند. همچنین مردعنکبوتی در سراسر دنیا هواداران بی‌شماری دارد که همه آن‌ها منتظر تجربه این عنوان هستند. اینسومنایک گیمز می‌تواند با انتشار نسخه آزمایشی از این عنوان عطش هواداران را بیشتر کند تا نسخه اصلی با تمام قابلیت‌های مردعنکبوتی را تجربه کنند.

در آخر بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید