جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد

0
1099
جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity
جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد

جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد.استویدیو Playdius اطلاعات جدیدی از بازی Edge of Eternity، شامل جزییات بخش مبارزات و بخش داستانی بازی را منتشر کرده است. در کنار این جزییات، تصاویر جدیدی از این عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی نیز منتشر شده است.

پس از انتشار بخشی از اطلاعات بازی در ماه جولای، استویدیوی سازنده جزییات جدیدی از این عنوان را منتشر کرده است.

اولین اطلاعات منتشر شده در این مطلب، شامل جزییات منطقه‌ی Derelict Temples می‌شود. با معرفی این منطقه‌ی جدید، Nexus Grid اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا می‌کند. این خرابه‌ها به منطقه‌ای بسیار خطرناک تبدیل خواهند شد، پس در هنگام ورود به این منطقه محتاط‌تر باشید. چالش‌های متعددی به این منطقه اضافه خواهد شد که برای رسیدن به پاداش نهایی باید از همه‌ی آن‌ها عبور کنید.

دومین بخش از اطلاعات منتشر شده، شامل جزییات طراحی سلاح‌ها و داستان بازی می‌شود. دنیای Edge of Eternity از زمان آغاز دستخوش تغییرات زیادی شده است. ساکنین این منطقه تکنولوژی‌های جدیدی را کشف کرده‌اند. شهروندان Sanctorium یاد گرفته‌اند که به وسیله‌ی ابزارهای پیشرفته کریستال‌های جادویی را برش داده و از آن‌ها استفاده کنند.

در جهان بازی، برای استفاده از جادو و  معجزات شما باید قدرت خود را به کریستل‌های جادویی منتقل کنید. مشکل اینجاست که کریستال‌های پیدا شده در طبیعت، بسیار بزرگ و سنگین بوده و استفاده از آن‌ها ممکن نیست. پیدا کردن کرسیتال‌هایی که به اندازه‌ی کافی کوچک بوده و قابل حمل باشند، امری بسیار نادر است.

زمانی که این ابزار اختراع شدند و مردم توانستند کریستال‌های جادویی را برش دهند، سرزمین Heryon دستخوش تغییرات اساسی شد. جادو و جادوگری همه‌گیر شد. بسیاری از دانشمندان شروع به انجام آزمایشات مختلف برروی ابزار جادویی کردند. در نتیجه‌ی این آزمایشات، دانشمندان کشف کردند که با اضافه کردن این کریستال‌ها به سلاح‌های مختلف، می‌توانند به آن‌ها خاصیت جادویی بدهند.

در کنار ساخت سلاح‌های جادویی، دانشمند موفق شدند Archeliteها را اختراع کنند. این موجودات مکانیکی و جادویی، در ابتدا کاملا صلح‌طلب بودند. این موجودات در کنار مردم Heryon در صلح و آرامش زندگی می‌کردند اما این صلح دوام نیاورد و در نهایت جنگ تمام سرزمین را فرا گرفت.

زمانی که جنگ بین مردم و Archeliteها شروع شد، مردم متوجه شدند که بیش از حد به تکنولوژی و جادو وابسته شده‌اند. برخی از مردم کم کم از تکنولوژی متنفر شدند و استفاده از ساخته‌های جادویی را کنار گذاشتند اما متاسفانه تکنولوژی با سرعت زیادی در حال پیشرفت بود و بسیاری از مردم حاضر به کنار گذاشتن آنچه که زندگی را برای آن‌ها راحت کرده بود، نبودند.

اطلاعات منتشر شده، جزییاتی از سیستم ارتقاء سلاح‌ها، شخصی‌سازی آن‌ها و گیم‌پلی بازی را در اختیار هواداران گذاشته است.  هر سلاح محلی خاص برای قرار دادن کریستال‌های جادیوی دارد و هر کرسیتال، خاصیتی متفاوت به سلاح شما می‌دهد.

کریستالی که برروی سلاح خود قرار می‌دهید، قابلیت‌ها و توانیایی‌هایی که با آن‌ها دسترسی خواهید داشت را مشخص کرده و امکانات اضافی به سلاح شما می‌دهد.

گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد اما بازی به نحوی طراحی شده است که به شما اجازه می‌دهد هر چند بار که علاقه دارید کریستال‌های خود را عوض کرده و بهترین ترکیب ممکن را انتخاب کنید.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی بازی Edge of Eternity مشخص نشده است. تصاویر جدید منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد جزییات و تصاویر جدیدی از عنوان Edge of Eternity منتشر شد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید