دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry 5 به سرورهای کپکام منتقل شد

0
385
دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry 5 به سرورهای کپکام منتقل شد

پنج سال از زمان عرضه‌ی آخرین بازی از مجموعه Devil May Cry می‌گذرد و هنوز شرکت کپکام (Capcom) نسخه‌ی جدیدی از آن را معرفی نکرده است اما شایعات و شواهد زیادی وجود دارند که ثابت می‌کنند جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه با نام Devil May Cry 5 در دست ساخت است. با گیمفا همراه باشید.

اگر در جریان اخبار مربوط به این بازی باشید می‌دانید چندی پیش بود که خبر ثبت وب‌سایت‌های Devil May Cry 5 و Resident Evil 2: Remake منتشر شد. حال اما به‌نظر می‌رسد کپکام دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry را به سرورهای خود منتقل کرده است.

اگر هم‌اکنون آدرس وب‌سایت DevilMayCry5 را در مرورگر خود وارد کنید با صفحه‌ی خطای “۴۰۴ صفحه پیدا نشد” مواجه می‌شوید درحالی که هنوز آدرس‌های آی‌پی این وب‌سایت در AWS (سرویس‌های وب آمازون) موجود می‌باشند و این می‌تواند به این معنی باشد که احتمالاً کپکام درحال کار برروی این وب‌سایت است تا آن را برای معرفی بازی در آینده‌ای نزدیک فعال کند.

البته هنوز چیزی از سوی کپکام تائید نشده ولی شایعات پیرامون این بازی هربار جدی‌تر و واقعی‌تر از قبل به‌نظر می‌رسند.  طبق اطلاعات به‌دست آمده Devil May Cry 5 برای معرفی در مراسم Game Awards 2017 برنامه‌ریزی شده بود اما به تاخیر افتاد. همچنین شایعات به این اشاره می‌کنند که هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) که پیش‌تر به عنوان کارگردان برروی نسخه‌های سوم و چهارم Devil May Cry کار کرده بود برای ساخت نسخه‌ی پنجم این مجموعه بازگشته است. کمتر از یک هفته به آغاز نمایشگاه E3 باقی مانده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که بالاخره خواهیم توانست دانته را در ماجراجویی جدیدش همراهی کنیم یا خیر؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید