دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

0
264
دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade
دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade  رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی Codex بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

جدا از داستان و داستان‌سرایی، گیم‌پلی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade موردی است که به‌خوبی شما را سرگرم می‌کند. FFVII دارای نبردهای نوبتی با ساختار ATB بود. بدین صورت که باید منتظر می‌ماندید تا نوار کاراکترهای تیم شما پر شود و سپس دستورها مورد نظر خود را اعمال کنید. این در حالی است که در نسخه بازسازی شده، شاهد نبردهایی کاملا مدرن هستیم که با سیستم ATB ترکیب شده است. به‌عبارتی سیستم مبارزات FFVII Remake را می‌توان کامل‌ترین سیستم مبارزه‌ای در تمامی نسخه‌های فاینال فانتزی با ظاهری مدرن دانست.

یکی از مواردی‌که در گیم‌پلی بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade نقش کلیدی را ایفا می‌کند، متریا (Materia) انتخابی شما برای سلاح و وسایل جانبی کاراکترها است. متریاها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. بعضی از آن‌ها جادوهای جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این در حالی است که بعضی دیگر از متریا‌ها هم حالت Passive هستند و تغییراتی را در وضعیت دفاعی و تهاجمی بازیکن به‌وجود می‌آورد. استفاده از متریا‌ها موردی است که برد و باخت شما در مبارزات، حتی نبرد با دشمنان عادی را رقم می‌زد و روی سیستم مبارزات تاثیر گذار هستند.

Final Fantasy VII Remake Intergrade PC-CODEX

دانلود-بازی-FINAL-FANTASY-VII-REMAKE-INTERGRADE
دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

 

تبدیل کردن ۵ تا ۱۰ ساعت اول بازی اصلی که در میدگار جریان دارد و مسیری خطی را دنبال می‌کند، به یک اثر کامل با مدت‌زمان به‌طور ۳۰ تا ۴۰ ساعت کار دشوار و چالش‌برانگیزی است که نومورا و گروهش قادر به انجام آن بوده‌اند؛ بااین‌حال، مشخصاً این قضیه برای بازی بهایی هم داشته است.

نکتهٔ تحسین‌برانگیز این است که «فاینال فانتزی ۷ ریمیک» همانند قسمتی از یک سریال نیست بلکه تجربه‌ای مشابه یک فصل کامل از میان چند فصل یک سریال را به مخاطبش القا می‌کند و نقاط شروع، اوج و پایان مشخص خود را دارد. نسخهٔ ریمیک، همانند عنوان اصلی با مأموریت نابود کردن راکتور بخش شماره ۱ شهر میدگار شروع می‌شود و در ادامه این قضیه با ماجرای اصلی بازی که احتمالاً بسیاری بیش و کم درباره‌ٔ آن‌ می‌دانند ادامه می‌یابد.

هستهٔ داستان بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade تا قبل از پایان بحث‌برانگیزش، شباهت زیادی به نسخهٔ اصلی دارد و غالباً همان ماجرا را دنبال می‌کند و فقط در جزییات یا بخش‌های اندکی تفاوت‌هایی داشته یا چیزهای جدیدی به آن اضافه کرده که در بیش‌تر موارد هم در آن‌ موفق بوده و حتی توانسته به داستان و به‌ویژه شخصیت‌های آن عمق بیش‌تری ببخشد. ازآنجایی‌که قسمت اول ریمیک در میدگار جریان دارد و بخش ابتدایی اثر را پوشش می‌دهد، اسکوئر انیکس بر ساختار خطی بازی پایبند بوده و حتی طراحی مراحل این بخش هم بر این اساس شکل گرفته است.

نمایشگر ویدیو

info

Cloud Strife, an ex-SOLDIER operative, descends on the mako-powered city of Midgar. The world of the timeless classic FINAL FANTASY VII is reborn, using cutting-edge graphics technology, a new battle system and an additional adventure featuring Yuffie Kisaragi.

By exploiting mako, the life-blood of the planet, through their mako reactors, the Shinra Electric Power Company has all but seized control of the entire world. A ragtag group of idealists, known as Avalanche, are one of the last bastions of resistance.

Cloud, an elite SOLDIER operative-turned-mercenary takes part in an Avalanche operation to destroy Mako Reactor 1 in the city of Midgar. The bombing plunges the city into fiery chaos, and Cloud is tormented by visions of a bitter enemy long thought dead.

سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

OS: Windows 10 64bit (ver. 2004 or later)

Processor: Intel Core i5 3330 / AMD FX-8350

Memory: 8 GB

Storage: 100GB or more

Direct X: Version 12 or later

Graphics: GeForce GTX 780 / Radeon RX 480 (3GB VRAM)

سیستم پیشنهادی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

OS: Windows 10 64bit (ver. 2004 or later)

Processor: Intel Core i7-3770 / AMD Ryzen 3 3100

Memory: 12 GB

Storage: 100GB or more

Direct X: Version 12 or later

Graphics: GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700 (8GB VRAM)

Additional Notes: Assuming a Resolution of 2560×۱۴۴۰ (Max: 3840×۲۱۶۰)

راهنمای نصب بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade

آموزش نصب نسخه CODEX بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade :

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade دانلود کرک بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید