دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP

2
780
دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP
دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP  رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی DEATHLOOP رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP

رمز فایل : www.gnsorena.ir


بررسی بازی DEATHLOOP

بازی Deathloop درباره زمانی است که همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود و اتفاقات ناشی از آن را دنبال خواهیم کرد. وحشت و بداهه نوازی در این بازی مورد بررسی قرار گرفته و قرار است که از یک اشتباه درس گرفته و از آن در مراحل متعدد بازی استفاده کنیم. شما در یک حلقه زمانی گرفتار شده‌اید و مهم نیست که از طریق یک رویارویی بزرگ، بار دیگر خودتان را به دردسر بیندازید.

حتی دیگر مرگ هم اهمیت خود را از دست داده است و هر باری که به ابتدای روز برمی‌گردید، برای‌تان تازگی ندارد. تنها چیزی که مهم است، این خواهد بود دفعه بعد باید از تجربه زندگی قبلی خود استفاده کنید.

اطلاعات هدف اصلی شما در بازی است. این اطلاعات شامل نحوه یافتن و کشتن Visionaries خواهد بود که به‌عنوان رئیس جزیره با آن‌ها آشنا خواهید شد. این‌ها ۸ نفر مجزا هستند و شما در نقش کلت وان که به فراموشی مبتلا شده است، باید همه آن‌ها را در یک روز بیرون کشیده و حلقه را از بین ببرید. مشکل شما این است که روز شما به چهار قسمت تقسیم شده است و شامل صبح، ظهر، بعد از ظهر و عصر است.

شما فقط می‌توانید در هر دوره، از یکی از منطقه جزیره بازدید کنید. این باس‌ها در مکان‌های خاصی و در زمان‌های مشخصی از روز ظاهر می‌شوند و در ابتدا به نظر نمی‌رسد که قبل از بازنشانی دوباره حلقه و خنثی شدن کار شما، بتوانید همه آن‌ها را بکشید.

DEATHLOOP PC-EMPRESS | DODI Repack

دانلود-بازی-DEATHLOOP
لینک دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP

با این حال، همان‌طور که در زندگی اصلی خود، لیست بازدیدهای اخیر را بررسی می‌کنید، راه‌های جدیدی هم برای دستکاری آن‌ها در بازی Deathloop وجود خواهد داشت. این بخش عمده بازی است و پیشرفت شما با کشف هر بازی جدید، پیگیری و به‌روزرسانی خواهد. کلت یکی از تنها دو نفری است که حافظه آن‌ها در لوپ روز دست نخورده باقی مانده است و این بدان معنی است که رفتار اهداف او ثابت مانده و نتیجه کاملا قابل تکرار خواهد بود.

از آن‌جایی که قطعات شروع به قرار گرفتن در جای خودشان خواهند کرد، بازی حس و هیجان خاصی را به شما منتقل می‌کند. همان‌طور که شما عواقب کارهای خود را می‌بینید و نقاط ضعف خود را پوشش می‌دهید، احتمالا چالش کشتن باس‌ها در مراحل بعدی سخت‌تر می‌شود.

فرایند جمع‌آوری اطلاعات فقط برای هدف اصلی شما اعمال نخواهد شد. به نظر می‌رسد که تکرار آن حلقه‌ای که منجر به حس ارگانیک‌تری از اکتشاف می‌شود، که به خوبی با ژانر همه همه جانبه بازی سازگار باشد. طراحی مراحل استودیو آرکین پر از اسرار متنوع است. مسیرهای پنهان و درهای قفل شده زیادی را می‌بینیم که منجر به تولید رویکردهای جدید می‌شوند.

در بازی Dishonored، شما برای صبر و مشاهده، نظاره کردن یادداشت‌ها و مرور خاطرات روزانه و جستجو در گوشه‌های پنهان پاداش دریافت می‌کردید و مطمئنا همین کار را هم قرار است در بازی جدید استودیو آرکین انجام دهید.

کمی باید طرز فکر خود را هنگام تجربه تجربه بازی Deathloop تغییر دهید.

این‌بار رویکرد مستقیم‌تری پشتیبانی می‌شود. اولین بازدید شما در بازی Deathloop از مهمانی الکسیس در منطقه آپدام بلک ریف است که یک فاجعه شرم‌آور تلقی می‌شود. این منطقه بسیار خطرناک، همه مهمانان را جمع کرده و یک ماموریت سخت به شما می‌دهد.

همین سبب شده است که مخفی کاری در بازی عملا نشدنی باشد و هر چه قدر که تلاش در فرار و پنهان شدن داشته باشید، در آخر خواهید دید که همه شما را دیده و تلاش‌تان با شکست مواجه خواهد شد. بنابراین، این مرحله آرامش چندان خاصی برای‌تان نخواهد داشت. می‌توانید از داخل ساختمان شروع کرده و به مناطق ساکت‌تر بروید.

مسیرهایی هم وجود دارند که این بخش‌های ساختمان را به هم مرتبط می‌کنند. در پایان حلقه شما در نهایت به هرج و مرج کامل فرو خواهید رفت، اما هر چه بیشتر بتوانید آن را طبق شرایط خود انجام دهید، بیش از پیش از بازی لذت می‌برید. به هر حال، مخفی کاری یکی از اصول اصلی موفقیت در بازی است و حتما در پیش روی خود به آن توجه نشان دهید.

مبارزه در بازی به معنای شکست است و در صورت ناهماهنگی بیشتر، همه زحمات‌تان بر باد می‌رود. دی ان ای بازی با Dishonored گره خورده است و باید از قدرت‌ها، سبک هنری و عملکرد رابط کاربری آن درس گرفته و در این بازی جدید از آن استفاده کنید.

کمی باید طرز فکر خود را هنگام تجربه تجربه بازی Deathloop تغییر دهید. واضح است که سازندگان می‌خواهند شما را از دویدن‌های بی عیب و نقص دور کنند و باید به اهداف اصلی بازی پی ببرید. وقتی که شما یک اترنالیست را بیرون می‌کنید، آن‌ها فورا به غباری چرخان تبدیل شده و مابقی کاراکترها می‌توانند آن را مشاهده و سپس واکنش نشان دهند.

این بدان معنی است که نمی‌توانید ساعت‌ها زمان خود را صرف پاکسازی نقشه کرده و سپس تمام بدن‌های این کاراکترهای کشته شده را پنهان کنید تا شناسایی نشوند. بازی از شما می‌خواهد که تحت فشار قرار گرفته و فقط به سمت هدف اصلی حرکت کنید.

نمایشگر ویدیو

ویژگی های نسخه فشرده DODI Repack:

  • بر اساس ریلیز رسمی EMPRESS تحت عنوان Deathloop-EMPRESS فشرده سازی شده است.
  • آلبوم موسیقی متن بازی در این نسخه لحاظ شده است. تنها زبان انگلیسی در ریپک DODI از وبسایت دانلودها قرار دارد. سایر زبان ها حذف گردیده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۳۰٫۱گیگابایت به حداقل ۲۴٫۴گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۸ دقیقه خواهد بود.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
info

DEATHLOOP is a next-gen first person shooter from Arkane Lyon, the award-winning studio behind Dishonored. In DEATHLOOP, two rival assassins are trapped in a mysterious timeloop on the island of Blackreef, doomed to repeat the same day for eternity. As Colt, the only chance for escape is to end the cycle by assassinating eight key targets before the day resets. Learn from each cycle – try new paths, gather intel, and find new weapons and abilities. Do whatever it takes to break the loop.

سیستم مورد نیاز بازی DEATHLOOP

حداقل سیستم مورد نیاز بازی DEATHLOOP

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64 bit Windows 10 version 1909 or higher

Processor: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz or AMD Ryzen 5 1600

Memory: 12 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1060 (6GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

DirectX: Version 12

Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی DEATHLOOP

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64 bit Windows 10 version 1909 or higher

Processor: Intel Core i7-9700K @ 3.60GHz or AMD Ryzen 7 2700X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia RTX 2060 (6GB) or AMD Radeon RX 5700 (8GB)

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب بازی DEATHLOOP

———————

آموزش اجرای بازی در گرافیک‌کارت‌های قدیمی که از DX 12 پشتیبانی نمی‌کنند:

تنها کافیست فایل EMP.ini را باز کنید و مقدار عددی صفر را به یک تغییر بدهید. یعنی به صورت زیر:

Old GPU Support = 1

———————

آموزش نصب بازی DEATHLOOP نسخه EMPRESS

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه EMPRESS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

———————

آموزش نصب بازی DEATHLOOP نسخه فشرده DODI

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۳) فایل ستاپ را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. در پنجره اول، ابتدا باید “جهت بالا” را یکبار بزنید تا صفحه نصب نمایش داده شود.

۴) ترجیحا تیک نصب گزینه های اضافی مثل Visual C++ را بردارید و در صورت تمایل، بعدا به صورت جداگانه از اینجا نصب کنید.

۵) فرایند نصب را آغاز کنید.

دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP دانلود کرک نهایی Empress بازی DEATHLOOP
فروشگاه اینترنتی سورنا

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید