دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls

0
169
دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls
دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Stray Souls رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی بازی Stray Souls

فروشگاه اینترنتی سورنا

بازی Stray Souls بیانگر داستان مرد جوانی به نام دنیل می‌باشد که از طرف مادربزرگش خانه‌ای به او ارثیه رسیده. به نظر نمی‌اید که دنیل نسبت به این خانه شناختی قبلی داشته باشد و او تصور می‌کرد که مادربزرگش این خانه را ساخته است.اما ظاهراً این‌طور نیست و خانه قدمتی بیشینه دارد.

همین امر موجب شده که خانه به ارث رسیده موجودات اهریمنی و ماورایی را در خود جای دهد که دنیل اساساً از آن بی‌خبر است و این قضیه به شروعی از اتفاقات و رویدادهای ترسناکی که در خانه رخ می‌دهد منجر می‌گردد و بازیکن گام‌به‌گام با دنیل در تجربه این رویدادها همراه خواهد بود. ذهنیت دنیل خوش‌خیال بر این مبنا بوده که قرار است بدون رهن و اجاره و مالیت صاحب‌خانه شود، گویی در لاتاری برنده شده. او رفته‌رفته به این قضیه پی می‌برد که شاهد صحنه‌های عجیبی بوده و یک سری وقایعی در حال روی‌دادن است که با عقل سلیم سازگاری ندارد.

Stray Souls PC-RUNE

دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls
دانلود کرک نهایی RUNE بازی Stray Souls

 

بازی Stray Souls اتمسفر مهیبی دارد که با باران سنگین‌، سایه‌های بسیار تاریک و مه غلیظ همراه می‌شود. نکته مهم دیگر گیم‌پلی است که ترکیبی از عناوینی کلاسیک این ژانر و سبک سولز لایک محسوب می‌شود. این بازی در شهری به نام اسپن فال جریان دارد که یک جنگل انبوه آن را احاطه می‌کند.

استودیو Jukai بازی Stray Souls را ترکیبی از عناصر بازی‌های ترسناک ژاپنی با ترفندهای مدرن ژانر وحشت می‌داند. بازیکنان در این بازی با انواع سیستم‌های تصادفی از جمله برخورد ناگهانی با دشمنان، قراردادن آیتم‌ها، فعالیت‌های ماورالطبیعه و حتی الگوهای تغییر آب و هوا روبرو می‌شوند. بنابراین، این بازی شباهت کاملی با آثار امروزه ژانر وحشت ندارد.

برای ساخت بازی Stray Souls از موتور آنریل انجین ۵ و تکنولوژی MetaHuman استفاده شده است. Jukai برای ساخت این عنوان از بازی‌های ترسناک دوران پلی استیشن ۲ الهام گرفته است. Stray Souls کمی از آثار ژاپنی ژانر وحشت الهام گرفته و علاوه بر این موضوع، برای جلوگیری از یکنواخت شدن مراحل، برخی عناصر آن مانند دشمنان و آب و هوای محیطِ بازی، از سیستم طراحی تصادفی بهره می‌برند و هربار اتفاقاتِ کوچکِ متفاوتی برای بازی‌باز رقم می‌خورد.

ازآنجایی‌که این بازی در ژانر ترس دنبال می‌شود و این قضیه اصلی‌ترین روند بازی را ترتیب می‌دهد، دررابطه‌با مکانیک به‌کارگیری سلاح‌ها باید گفت که در نوع خود ساده طراحی شده است. دنیل تنها با موجود ترسناک واحدی روبه‌رو نیست و به نظر میاید که مجموعه‌ای از ارواح خبیثه برای مقابله با این مرد جوان حاضر می‌شوند.

منبع توضیحات: واکاوی، گیم‌فا، سخت‌افزارمگ

نمایشگر ویدیو

info

Unlock the secrets hidden within the haunted town of Aspen Falls, featuring gruesome enemy encounters, epic bosses, cunning puzzles, and a deep story where not everyone is who they seem. Play as Daniel – an average teenager whose life is forever changed after inheriting the home of his estranged grandmother and meeting a mysterious woman with intimate knowledge about his family, the house, and its shocking connection to his past. The gameplay elements inspired by classic horror combat with soulslike precision, put a fresh spin on the modern action-horror genre.

سیستم مورد نیاز بازی Stray Souls

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Stray Souls

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-4690K or AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Stray Souls

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-8400 or AMD Ryzen 5 1600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060, 6 GB or Radeon RX 590, 8 GB

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space

راهنمای نصب بازی Stray Souls

آموزش نصب نسخه RUNE بازی Stray Souls

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید