درآمد ۲۹۶ میلیون دلاری فورت‌نایت در ماه آپریل

0
549
درآمد 296 میلیون دلاری فورت‌نایت در ماه آپریل
درآمد ۲۹۶ میلیون دلاری فورت‌نایت در ماه آپریل

بازی Fortnite چقدر بازی جذابی است؟ خیلی زیاد. خیلی خیلی زیاد. در آن حد که تنها در یک ماه ۲۹۶ میلیون دلار درآمد داشته باشد. این میزان درآمدیست که طبق اطلاعات موسسه تحقیقاتی SuperData و به نقل از وب سایت ورج، بازی فورت نایت توانسته در ماه آپریل کسب کند. میزان فروش این بازی در کنسول، موبایل و کامپیوتر خانگی در مقایسه با ماه گذشته ۷۳ میلیون دلار افزایش داشته است.

بازی فورت نایت که در آن باید برای خودتان بجنگید در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ موفق به کسب درآمد ۱۲۶ میلیون دلاری شده بود، حالا در ماه اپریل این بازی توانست دوباره این مبلغ را بدست آورد. فورت نایت حالا توانسته به پنجمین بازی پر فروش PC تبدیل شود و چند جایگاه بالاتر از PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان پابجی معروف قرار بگیرد. این بازی یک بار دیگر رکورد بیشترین میزان درآمد را در میان بازی های کنسولی کسب کرد. اما در نسخه موبایل وضعیت کمی متفاوت است، فورت نایت هنوز در تاپ ۱۰ پردرآمدترین ها قرار نگرفته است، اما روند رشد این بازی اکیداً صعودی است.

فورت نایت در اواسط ماه مارس برای نسخه iOS عرضه شد و در آینده با حضور در نسخه های اندروید موبایل به طور قطع درآمد خود را بیشتر از قبل خواهد کرد. در اوایل این ماه کمپانی بازی سازی اپیک رقابتی ترتیب داد تا بازیکنان این بازی با پول V-Buck که در فورت نایت استفاده می شود، در گروه های بزرگ با یکدیگر به رقابت بپردازند. هفته گذشته نیز این کمپانی اعلام کرد قصد دارد در دو سال آینده مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار برای بازی Fornite eSports هزینه کند.

آیا شما از طرفداران این سبک بازی هستید؟ در صورت مثبت بودن پاسختان بین فورت نایت و پابجی کدام را ترجیح میدهید؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید