دور چهارم سرور اسپید تراوین ایران آغاز شد

0
363
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

دور چهارم سرور اسپید تراوین ایران آغاز شد

دور چهارم سرور اسپید تراوین ایران آغاز شدhttp://www.gnsorena.ir/

به نقل از روابط عمومی استودیو سورنا، دور چهارم سرور اسپید تراوین ایران  در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۸  مصادف با ۹ بهمن ۱۳۹۶ آغاز شد، بازی تراوین که یکی از بازی‌های قدیمی  آنلاین مبتنی بر وب است در طی سالیان اخیر توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند،  این بازی در ایران نیز همچون سایر کشورها ی جهان مخاطبین گسترده ای دارد.

سرور اسپید تراوین

 بازیتراوین دارای سرورهایی با سرعت‌های مختلف است که کیفیت متفاوتی را به دوستداران بازی‌های آنلاین عرضه می‌کند، به‌طور مثال در سرورهای معمولی شما به ۱۱ ماه زمان برای اتمام بازی نیازمندید. این در حالی است که در سرور اسپید این زمان به یک سوم کاهش می یابد و سرور  اسپید جدید تراوین با سرعت ۳ برابری قادر است به بازیکنان این فرصت را بدهد که در ۳ ماه بازی را به سرانجام برسانند. به همین دلیل است که سریع‌تر بودن سرورهای اسپید تراوین برای بازیکنان اهمیت زیادی دارد .

اما این تنها مزیت سرور اسپید تراوین نیست. بازیکنان در سرور اسپید قادر هستند تا تمام بخش‌های بازی مانند جمع‌آوری منابع داخل بازی، ساخت‌وساز و جنگ‌ها و حتی فتح دهکده‌های جدید  را با سرعت بیشتری نسبت به نسخه‌های عادی بازی تراوین انجام دهند، بنابراین هیجان بیشتری برای بازیکنان در سرور اسپید تراوین فراهم می آید.

نسخه‌ی  فارسی این بازی توسط نماینده رسمی شرکت تراوین آلمان در ایران،  شرکت سورنا گیمز و به صورت انحصاری از طریق فروشگاه سرگرمی در ایران منتشرشده است، بازی آنلاین تراوین در سبک استراتژیک است و شما باید با قدرت تاکتیکی خود با رقبای خود به مبارزه بپردازید.

تراوین به مثابه ساخت یک تمدن در گذشته شروع می شود. شما یک دهکده می سازید و سپس به سراغ سازماندهی نیروهای خود می روید. منابع و ارتش خود را سازماندهی می کنید و با این کار دهکده ی زیر دست شما بزرگتر و قوی تر خواهد شد و با اتحاد با دیگر بازیکنان که آنها نیز، همین مسیر را پیموده اند، ادامه می یابد.

ولی این تنها راه  برای برتری در این بازی نیست.  شما می توانید به همراه متحدین خود ساختمان منحصربه فردی به اسم شگفتی های جهان را بسازید درصورتی که بتوانید ساخت شگفتی های جهان خود را  سطح ۱۰۰ برسانید، پیروز میدان خواهید شد.

اکنون زمان نبرد است و شما باید با جنگ با مناطق مختلف دیگر، حکومت برتر خود را بسازید. پیروزی شما  در گرو شکست قوم ناتارهاست.

مشخصات سرور اسپید بازی تراوین

جدیدترین سرور اسپید بازی تراوین، چهارمین سرور از نوع اسپید به شمار می‌آید  در دورهای قبلی که در  بهار، تابستان و پاییز ۹۶ برگزار شد، هزاران بازیکن با تشکیل اتحادهای قدرتمند ، استراتژی‌های متنوعی برای پیروزی در نبردها ایجاد کردند و باعث موفقیت خود و اتحادشان  شدند. 

پیش‌بینی می‌شود با آشنایی بیشتر بازیکنان قدیمی و جدید با نسخه ی جدید بازی تراوین که درشهریورماه ۱۳۹۶ منتشر شد، دور چهارم سرور اسپید تراوین ایران با شور و هیجان بیشتر و اتفاقات جالب‌تری ادامه پیدا کنند.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند از طریق لینک های زیر اقدام به ثبت نام و اجرای بازی آنلاین تراوین کنند.

نشر انحصاری از سایت سرگرمی

برای ثبت نام در دور چهارم سرور اسپید بازی آنلاین تراوین روی دکمه زیر کلیک کنید

ورود به بازی آنلاین تراوین- سرور اسپید تراوین

منببع : سایت پردیس گیم

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید