دوشنبه این هفته نخستین تریلر از گیم‌پلی World War 3 منتشر خواهد شد

0
246
دوشنبه این هفته نخستین تریلر از گیم‌پلی World War 3 منتشر خواهد شد

استودیوی فارم ۵۱ (Farm 51) با انتشار توییتی در صفحه رسمی بازی World War 3 از انتشار نخستین تریلر گیم‌پلی بازی در دوشنبه این هفته خبر داد.

بنابر اطلاعات منتشر شده در این صفحه، نخستین تریلر از گیم‌پلی بازی World War 3 در تاریخ دوشنبه ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۰ آگست ۲۰۱۸ میلادی) منتشر خواهد شد.

البته هنوز مشخص نیست که این ویدئو با نمایش بازی در رویداد Gamescom 2018 مرتبط خواهد بود یا خیر. چرا که قرار است در این رویداد شرکت انویدیا (Nvidia) از کارت گرافیک جدید خود رونمایی کند. پس انتظار می‌رود که شاهد نمایش گیم‌‌پلی از بازی برروی این کارت گرافیک باشیم.

بازی World War 3 به وسیله موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 در حال توسعه است. در این عنوان ۶۴ بازی‌باز می‌توانند به صورت همزمان در یک نقشه بزرگ به رقابت با یکدیگر بپردازند. بازی از بخش بتل رویال منحصر به فرد خود به نام Recon برخوردار است. بنابر گفته سازندگان بخش Recon تنها از برخی از ویژگی‌های سبک بتل رویال الهام گرفته و به همین خاطر هیچ شباهتی با هیچ یک از بازی‌های بتل رویال دیگر ندارد.

با توجه به آنچه که تا کنون از بازی دیده‌ایم، به نظر می‌رسد که World War 3 بسیاری از بخش‌های خود را از سری بازی‌های Battlefield الهام گرفته است. با در نظر گرفتن اینکه نسخه جدید Battlefield در زمان مدرن جریان ندارد، بازی World War 3 گزینه مناسبی برای پر کردن این جای خالی است. حال باید امیدوار بود که این بازی یک نسخه کپی از Battlefield نباشد و شاهد ویژگی‌های جدیدی در آن باشیم.

بازی World War 3 امسال از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. نمایشگاه کلن آلمان از روز سه‌شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۱ آگست ۲۰۱۸ میلادی) آغاز خواهد شد و در روز شنبه ۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۲۵ آگست ۲۰۱۸ میلادی) نیز خاتمه می‌یابد. می‌توانید از این قسمت به مشاهده تریلر معرفی بازی بپردازید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید