دیابلو ۳ برای نینتندو سوییچ در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد

0
130
دیابلو ۳ برای نینتندو سوییچ در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد

بلیزارد چندی پیش نشانه‌هایی برای عرضه دیابلو ۳ برای نینتندو سوییچ بروز داده بود و به نظر می‌رسد این خبر تأیید شده است.

طبق یک گزارش لو رفته از فوربز، بلیزارد قرار است دیابلو ۳ را که اولین بار برای پلتفرم پی‌سی در سال ۲۰۱۲ و سپس برای کنسول‌ها منتشر شده بود، در اواخر سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ نیز عرضه کند. در این گزارش آمده که نسخه مخصوص این کنسول «Eternal Collection» نام گرفته و قرار است حاوی خود بازی، بسته الحاقی «Reaper of Souls» و کلاس نکرومنسر باشد. حداکثر چهار بازیکن می‌توانند بازی روی یک دستگاه سوییچ تجربه کنند و حداکثر چهار سیستم می‌توانند بدون احتیاج به اتصال وای‌فای در بازی به یکدیگر وصل شوند. همچنین اذعان شده که زره با تم Ganondorf به‌صورت انحصاری برای این کنسول هایبرید عرضه خواهد شد.

یکی از کاربران ردیت در این باره گفته:

الان فصل نمایشگاه‌ها برای بلیزارد است. اگر این خبر درست باشد، ما رونمایی از بازی را یا در هفته آینده (گیمزکام) یا اولین هفته ماه نوامبر (بلیزکان) شاهد خواهیم بود. اکنون دوره‌ای از سال نیست که بلیزارد بخواهد رونمایی از چیزی را خارج از یک رویداد نمایشگاهی انجام دهد.

بلیزارد پیش‌تر در ویدئویی در رابطه با آینده مجموعه دیابلو گفته بود که این استودیو چندین پروژه مربوط به این مجموعه را در دستور کار دارد که برخی ممکن است بیشتر از بقیه طول بکشند اما در اواخر سال جاری ممکن است چیزی برای نمایش دادن به طرفداران داشته باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید