رده‌ سنی بازی Just Cause 4 مشخص شد

0
636
رده‌ سنی بازی Just Cause 4 مشخص شد
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

با مشخص شدن رده‌ی سنی بازی Just Cause 4 توسط سازمان ESRB، جزئیات جدیدی از بازی در دسترس قرار گرفت.

بازی Just Cause 4 با دریافت رده‌‌ی سنی M، برای افراد بالغ و +۱۷ سال در دسترس قرار خواهد گرفت که با توجه به سبک بازی، این موضوع آنقدرها هم دور از انتظار نبود. حال با مشخص شدن رده‌ی سنی بازی Just Cause 4، اطلاعات جدیدی از احتمال حضور پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این بازی در دسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که می‌دانید، در Just Cause 3 تنها شاهد وجود یک سیزن پس برای بازی بودیم و در واقع هیچگونه پرداخت درون برنامه‌ای در آن وجود نداشت. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که در Just Cause 4 شاهد تغییر این رویه خواهیم بود.

بنابر اطلاعات رسمی منتشر شده از سوی سازمان رده‌بندی سنی بازی‎های رایانه‌ای، در Just Cause 4 شاهد وجود “خرید‌های درون بازی” خواهیم بود. معمولا ESRB از این جمله برای وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای و یا بسته‌های الحاقی در یک بازی رایانه‌ای استفاده می‌کند. البته ممکن است که این عبارت تنها به محتوای سیزن پس بازی مرتبط باشد. هم‌اکنون نسخه‌ی Gold Edition بازی با قیمت ۸۹٫۹۹ دلار برای پیش خرید در دسترس است. با خرید این نسخه به محتوای اضافی و سیزن پس بازی دسترسی خواهید داشت.

Just Cause 4 عنوانی سوم شخص و تیراندازی است که در آن بازی‌بازان با در دست داشتن کنترل شخصیت اصلی بازی به نام ریکو رودریگز (Rico Rodriguez)، برای شکست دادن دیکتاتوری شرور با شورشیان همکاری خواهد کرد. بازی‌بازان در دنیایی جهان‌باز به کاوش خواهند پرداخت و از سلاح‌های مختلفی استفاده خواهند کرد. مبارزات بازی دیوانه‌وار خواهند بود که در آن شاهد تیراندازی‌هایی واقع‌گرایانه، انفجار‌ها و فریاد‌های پی در پی خواهیم بود. در ضربات وارد شده اثرات خونریزی وجود خواهد داشت. بازی‌بازان همچنین قادر به کشتن عابران و افراد بی‌گناه با سلاح گرم، غرق کردن و برخورد با وسایل نقلیه هستند. همچنین در مکالمات بازی شاهد استفاده از کلمات نامناسبی خواهیم بود.

بازی Just Cause 4 در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید