ریزر از اولین ماوس و کیبورد ایکس باکس وان رونمایی کرد

0
757

ریزر از اولین ماوس و کیبورد ایکس باکس وان رونمایی کرد. کمپانی ریزر اولین تصویر ماوس و کیبورد بی سیم کنسول ایکس باکس وان را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

ریزر از اولین ماوس و کیبورد ایکس باکس وان رونمایی کرد
ریزر از اولین ماوس و کیبورد ایکس باکس وان رونمایی کرد

پر واضح است که تمام بازی‌ها از ماوس و کیبورد ایکس باکس وان پشتیبانی نخواهند کرد و اعمال قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبورد به توسعه‌دهندگان بستگی دارد، اما از تاریخ ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) که این قابلیت به ایکس باکس وان راه یافته است، تابه‌حال تعداد ۱۴ بازی این قابلیت را در دسترس بازیکنان قرار داده‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به بازی Fortnite، بازی Strange Brigade، بازی Vermintide 2، بازی Bomber Crew و بازی DayZ اشاره کرد.

کیبورد و ماوس کنسول ایکس باکس وان بی‌سیم خواهد بود که این مزیت بزرگی برای بازیکنانی است که می‌خواهند به راحتی در هر حالتی به تجربه بازی‌های محبوب‌شان بپردازند. بسیاری از بازیکنان ایکس باکس برای مدت‌ها تقاضای پشتیبانی از ماوس و کیبورد را داشتند و برخی دیگر اعتقاد دارند که این قابلیت باعث برتری قابل توجه بازیکنانی که از آن استفاده می‌کنند، می‌شود و منصفانه نیست. کمپانی ریزر درباره این محصولات اذعان داشت:

باعث افتخار ما است که با کمپانی مایکروسافت برای عرضه اولین ماوس و کیبورد بی‌سیم جهان که برای کنسول ایکس‌باکس وان طراحی شده است، همکاری می‌کنیم. با محصولات ما که به تکنولوژی‌های گیمینگ پیشرو در صنعت مجهز شده‌اند، راه جدیدی را برای تجربه بازی‌ها در اتاق نشیمن‌تان پیدا کنید.

با تمام این تفاسیر، باید تا زمان برگزاری نمایشگاه CES در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۷ (۸ ژانویه ۲۰۱۹) منتظر بمانیم و ببینیم که کمپانی ریزر چه محصولاتی را برای طرفداران تدارک دیده است.

ریزر از اولین ماوس و کیبورد ایکس باکس وان رونمایی کرد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید