ساخت بازی H1Z1 Pro League به دلیل کمبود بودجه متوقف شد

0
403
ساخت بازی H1Z1 Pro League به دلیل کمبود بودجه متوقف شد

طبق خبرگزاری ESPN، پروژه‌ی ساخت بازی H1Z1 Pro League با شکست مواجه شد. این اتفاق به خاطر استقبال کم طرفداران و کمبود بودجه شرکت سازنده گزارش شده است.

تیم‌های سازنده‌ی این بازی شامل کلو ۹ (Clou9)، تیم سولومید (Team SoloMid) و اکو فاکس (Echo Fox) هستند که در ازای فعالیت‌های خود برای ساخت این بازی مبلغ کمی دریافت می‌کردند.

جیس هال (Jace Hall) نایب رئیس شرکت تویین گلکسیز (Twin Galaxies)، برای بازی‌بازان این‌طور نوشت:

این بسیار ناراحت‌کننده است که نامه‌ای با مضمون توقف ساخت این بازی به تیم‌های سازنده ارسال شود و هم‌چنین به‌طور قطع برای ساخت فصل دوم بازی H1Z1 تجدید نظر نخواهیم کرد.

طبق گفته‌های هال، آن‌ها در حال پرداخت بدهی‌های خود به تیم‌ها و کارکنان هستند. کل مبلغ بدهی این ۱۵ تیم، ۳ میلیون دلار گزارش شده است که از این مقدار تنها ۲۵۰ هزار دلار به عنوان حقوق به آن‌ها داده شد.

با وجود کمبود بودجه، تیم‌های کلو ۹، تیم سولومید و کانتر لاجیک (Counter Logic) اعلام کردند که حقوق اعضای تیم خود را پرداخت خواهند کرد. که با این حساب، ساخت نسخه‌ی حرفه‌ای بازی H1Z1 در همین‌جا به پایان می‌رسد.

این اولین بازی‌ای است که در ژانر بتل رویال (Battle Royal) در مقایسه با دیگر بازی‌های این ژانر هم‌چون PubG و Fortnite با شکست مواجه شده و این موضوع باعث تاسف است. شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه‌ی قبلی بازی H1Z1 را در پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید