سازندگان PlayerUnkown’s Battlegrounds خواهان عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر هستند

0
460
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

سازندگان PlayerUnkown’s Battlegrounds خواهان عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر هستند

سازندگان PlayerUnkown’s Battlegrounds خواهان عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر هستندhttp://www.gnsorena.ir/
Battlegrounds

از زمانی که بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds برای کنسول ایکس‌باکس وان معرفی شد، علاقه‌مندان این بازی این سوال را در ذهن داشتند که آیا شاهد عرضه شدن این بازی بر روی پلتفرم‌های دیگر هم خواهیم بود یا خیر. اینک اما، چان هان کیم (Chan Han Kim)، مدیر کل شرکت PUBG Corporation در این زمینه اظهارنظر کرده و بنابر آن، احتمال منتشر شدن بازی مورد بحث برای پلتفرم‌های دیگر بیش از پیش قوت گرفته است.

کیم در جریان مصاحبه‌اش با وب‌سایت Invenglobal اذعان داشت که بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds «برای مدتی» انحصاری کنسول ایکس‌باکس وان خواهد بود و در حال حاضر اولویت سازندگان، تنها به پایان رساندن توسعه این نسخه است. با این حال، ممکن است که در آینده همه چیز تغییر کند و در صورتی که فرصتش پیش آید، آن‌ها به عرضه بازی مذکور برای پلتفرم‌های دیگر علاقه‌مند هستند.

Battlegrounds
Battlegrounds

وی در این زمینه ابراز داشت:

این بازی برای مدتی محدود در انحصار کنسول ایکس‌باکس وان خواهد بود و ما در حال حاضر دوست داریم که نسخه ایکس‌باکس وان PlayerUnkown’s Battlegrounds را کامل کنیم. اگر این فرصت را داشته باشیم، تمایل داریم که این بازی را برای پلتفرم‌های دیگر هم عرضه کنیم.

سازندگان PlayerUnkown’s Battlegrounds
سازندگان PlayerUnkown’s Battlegrounds

کیم در ادامه اظهار داشت که نسخه‌ای که از بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد، همانی است که آن‌ها آن را توسعه داده‌اند و از نظر کیفیت هیچ محدودیتی نداشته‌اند. در عین حال، شرایط برای کنسول پلی‌استیشن ۴ کمی متفاوت است چراکه سونی محدودیت‌های خاصی را برای سازندگان در نظر گرفته است. کیم در این زمینه تصریح کرد:

شرایطی وجود داشت که بازی پس از عرضه هم به شش ماه زمان نیاز داشت حتی با وجود اینکه توسعه آن کامل شده بود. ما هنوز در مرحله یادگیری توسعه بازی برای کنسول‌ها و مطابق با انتظارات بازیکنان هستیم.

ما باید پس از ارزیابی و تکمیل نسخه ایکس‌باکس وان این بازی به عرضه آن برای پلتفرم‌های دیگر فکر کنیم.

لازم به ذکر است که در ماه سپتامبر سال جاری میلادی، استودیوی بلوهول (Bluehole)، سازنده بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds، در بیانیه‌ای اشاره کرد که هدف اصلی آن‌ها این است که تا حد امکان بازیکنان بیشتری به تجربه این بازی بپردازند. به همین دلیل آن‌ها در حال مذاکره با شرکت سونی جهت عرضه بازی Battle Royale خود بر کنسول پلتفرم پلی‌استیشن ۴ هستند. مدت کوتاهی پس از اعلام عمومی این خبر، شایعات متعددی منتشر شد که حکایت از تلاش شرکت مایکروسافت به منظور افزایش زمان انحصاری بودن این بازی بر روی ایکس‌باکس وان داشتند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، مدتی پیش مطلع شدیم که تعداد بازیکنان بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds به بیش از ۳۰ میلیون نفر رسیده است و در حال حاضر نسخه ۱٫۰ آن برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : سایت گیمفا

کانال رسمی گیمنت سورنا

Battlegrounds
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید