سه نکته‌ که باید درباره‌ی آپدیت جدید فورتنایت بدانید

0
449
سه نکته‌ که باید درباره‌ی آپدیت جدید فورتنایت بدانید
سه نکته‌ که باید درباره‌ی آپدیت جدید فورتنایت بدانید

اپیک به تازگی آخرین به‌روزرسانی بازی فورتنایت را منتشر کرده است. در این به‌روزرسانی نسخه‌ی ۴.۲ مواردی به بازی اضافه شده‌اند که برخی از طرفداران مدت‌ها بود به دنبال‌ آن‌ها بودند و می‌خواسته‌اند که به بازی اضافه شود.

جت‌پک

پس از این که اپیک در حدود سه ماه این وعده را به صورت اتفاقی به طرفداران می‌داد، بالاخره این شرکت جت‌پک را در بتل رویال بازی فورتنایت قرار داد. این آیتم یکی از اسلات‌های کیف شما را پر می‌کند و در میان دسته‌ی جدیدی از آیتم‌ها به نام «کوله‌پشتی‌ها» جای می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند در هر زمان تنها یک کوله‌پشتی داشته‌ باشند. همچنین زمانی که بازیکنان این جت‌پک را به دست می‌آورند، به طور موقتی جایگزین کوله‌شان می‌شود. برای استفاده از این جت‌پک می‌بایست زمانی که در هوا هستید دکمه‌ی پرش را بفشارید تا بتوانید پرواز کنید. پس از این که یک بار از این جت‌پک استفاده کنید می‌بایست کمی منتظر بمانید تا دوباره قابل استفاده شود. به گفته‌ی اپیک، جت‌پک‌ها تنها برای مدت محدودی در بتل رویال وجود خواهند داشت.

حالت موقتی Close Encounters

با این که جت‌پک‌ها در حالت‌های استاندارد بازی بتل رویال مانند «تک‌نفره»، «دونفره» و گروهی در دسترس قرار خواهند گرفت، اهمیت اصلی آن در حالت Close Encounters خواهد بود. در این حالت موقتی تمامی سلاح‌های بازیکنان به‌جز شاتگان‌ها  حذف خواهند شد و برای بازیکنان احتمال بالایی وجود دارد که بتوانند این جت‌پک را در صندوق‌های بازی پیدا کنند. این حالت بهترین جا برای بازیکنانی خواهد بود که می‌خواهند توانایی‌های پروازی خود را بهبود ببخشند. این حالت جدید به محض اجرایی شدن به‌روزرسانی جدید در دسترس قرار نخواهد گرفت، اما طی روزهای آینده قابل استفاده خواهد شد.

 

حالت موقتی Solid Gold v2

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که علاقه‌ی آن‌چنانی به شاتگان ندارند، اپیک یک حالت موقتی جدید به نام Solid Gold v2 را نیز به همراه این به‌روزرسانی نتشر خواهد کرد. درست مانند نسخه‌ی اول این حالت پرطرفدار، در نسخه‌ی دوم آن نیز انحصارا سلاح‌های افسانه‌ای وجود خواهد داشت که هم ممکن است روی زمین قرار داشته باشند و هم از طریق صندوق‌ها به دست بیایند. با این وجود احتمال بسیار کمی وجود دارد که شاتگان‌ها، نارنجک‌‌انداز‌ها و راکت‌ها در جایی به‌جز مهمات ارسالی پیدا شوند. در این حالت بازیکنان می‌توانند با پنجاه درصد سرعت بیشتر به جمع‌آوری سنگ و فلز بپردازند تا قادر باشند ساختمان‌هایی بسازند که توانایی مقاومت دربرابر سلاح‌های قدرتمند‌تر را داشته باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید