سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد

0
520
سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد
سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد

سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد. اگر یادتان باشد، چندی پیش بود که سونی اعلام کرد دیگر قصد تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا را ندارد. اما اخبار جدید نشان می‌دهند که این قضیه برای تمام مناطق جهان صدق نمی‌کند.

با توجه به اطلاعاتی که توسط وب‌سایت GameSpark منتشر شده است، بخش ژاپن سرگرمی‌های تعاملی سونی به تولید بازی‌های فیزیکی برای این کنسول دستی ادامه می‌دهد.

در پایین بخش کوتاهی از مصاحبه صورت گرفته با یکی از سخنگویان بخش ژاپن شرکت سونی را مشاهده می‌کنید که توسط وب‌سایت کوتاکو (Kotaku) ترجمه شده است.

سوال: پشتیبانی از پلی‌استیشن ویتا در ژاپن به چه شکل خواهد بود؟

جواب: تولید بازی‌های فیزیکی برای این کنسول در ژاپن ادامه پیدا می‌کند.

سوال: آیا تولید سخت افزار پلی‌استیشن ویتا ادامه پیدا می‌کند؟

جواب: از آن جایی که ما می‌خواهیم کسانی که هنوز با این کنسول بازی می‌کنند از لاین آپ بازی‌های مختلف لذت ببرند، در حال حاضر قصد داریم به فعالیت‌های بازاریابی خود ادامه دهیم.

البته این موضوع کاملاً منطقی است؛ این کنسول هنوز هم در کشور ژاپن دارای طرفدار بوده و فروش خوبی دارد. پس اگر شما قصد دارید به بازی‌های فیزیکی این کنسول دسترسی پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم به ژاپن نقل مکان کنید!

سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد سونی به تولید بازی‌های فیزیکی پلی‌استیشن ویتا در ژاپن ادامه می‌دهد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید