سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کرد

0
70
کانال تلگرام سورنا

سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کرد

سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کردhttp://www.gnsorena.ir/

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی اعلام کرد که همیشه از ایده‌های جدید برای ساخت بازی‌های ویدیویی استقبال می‌کند و از استودیوهای سازنده پشتیبانی خواهد کرد.

سونی هیچ وقت از امتحان بازی‌های جدید شکست نخورده و معمولا توانسته عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارد. شاید بیش از هر ناشر دیگری، سونی بارها و بارها ترکیب بازی‌های خود را تغییر داده و برندهای قدیمی را با بازی‌های جدید و متنوع عوض کرده است. مایکل دنی، معاون بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در جدیدترین مصاحبه‌ی خود از پشتیبانی این شرکت از سازندگان آی‌پی‌های جدید می‌گوید:

ما همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی می‌کنیم. اما برای پشتیبانی از این بازی‌ها، همیشه سعی می‌کنیم تا عملکرد هوشمندانه‌ای را داشته باشیم و پس از آن مراحل پیش تولید بازی‌ها را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم. اما همان‌طور که بارها گفته‌ایم، تولید آی‌پی‌های جدید و ساخت ژانرهای جدید را همیشه پشتیبانی خواهیم کرد.

او همچنین اشاره‌ای به بازی Horizon: Zero Dawn داشته و اعلام کرد که مراحل پیش تولید این بازی به دوران ساخت Killzone: Shadow Fall توسط استودیوی گوریلا گیمز بر می‌گردد.

از همان زمانی که توانستیم بازی Horizon: Zero Dawn را انجام دهیم و دنیای جهان باز این بازی را مشاهده کردیم، متوجه شدیم که با بازی خارق‌العاده‌ای روبه‌رو خواهیم شد.

کانال رسمی گیمنت سورنا

سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کرد  سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کرد سونی همیشه از آی‌پی‌های جدید پشتیبانی خواهد کرد
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید