شان بین اولین هدف Elusive بازی Hitman 2 خواهد بود

0
390
شان بین اولین هدف Elusive بازی Hitman 2 خواهد بود

بازی Hitman 2 ماه آینده رسما عرضه می‌شود و حال به تازگی استودیو آی او انتراکتیو تریلری جدیدی از این بازی را منتشر کرده است. تریلر جدید بازی Hitman 2 اولین هدف Elusive مامور ۴۷ را به ما معرفی می‌کند؛ وی کسی نیست جز بازیگر مشهور بریتانیایی یعنی شان بین (Sean Bean).

استودیوی آی آو انتراکتیو به تازگی با انتشار تریلرز ا اولین هدف مامور ۴۷ در بازی Hitman 2 رونمایی کرد. اولین هدف Elusive مامور ۴۷ در واقع شان بین (Sean Bean) بازیگر مشهور بریتانیایی خواهد بود. شان بین در طول دوران حرفه‌ای خود نقش‌های متفاوتی را به عهده داشته و مرگ‌های متفاوتی را برروی صحنه تجربه کرده است. وی در Hitman 2 نقش Mark Faba، عضو سابق MI6 را به عهده دارد که سازمانی به نام The Undying ( مشتکل از قاتلان حرفه‌ای) تاسیس کرده و به نظر می‌رسد قرار است مرگ را در نقش جدیدی تجربه کند. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

شان بین در توئیتر خود ضمن تایید این موضوع اعلام کرد که از بابت نقش جدید خود بسیار هیجان زده است:

بسیار خوشحالم که بخشی از بازی Hitman 2 خواهم بود. بازی در یک نقش جدید همیش هیجیان انگیز است. بی صبران منتظر این هستم تا همه من را در نقش جدیدم مشاهده کنند.

Hitman 2 یک بازی اکشن مخفی کاری است که در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید