شایعه | حیوانات به Fortnite اضافه خواهند شد

0
80

اگر به تصویر لو رفته جدید از بازی Fortnite بشود اعتنا کند، احتمالا بازی‌بازان این عنوان از حضور حیوانات بهره‌مند خواهند شد.

شک نکنید که Fortnite محبوب‌‌ترین بازی حال حاضر قلمداد می‌شود به حدی که حتی شرکت سونی هم مجبور به تغییر سیاست‌های خود در بحث بازی میان پلتفرمی شده است. حالت Battle Royale این عنوان دارای موارد عجیب و غریب بسیاری در هر زمینه‌ای که فکرش را بکنید است اما جای خالی یک چیز حس می‌شود: توله سگ‌ها … یا حداقل هر نوع حیوان دست آموز خانگی.

به تازگی از پلی‌استیشن استور (PlayStation Store) تصویر تبلیغاتی جدیدی لو رفته که متعلق به فصل ششم بازی Fortnite است. اگر از لباس‌های جدید صرف نظر کنید و به پشت شخصیتی که کلاه‌خود لاما بر سر دارد دقت داشته باشید، متوجه یک سگ خواهید شد.

اپیک‌گیمز (Epic Games) هنوز هیچ اطلاعاتی درباره آمدن حیوانات به Fortnite منتشر نکرده اما شایعات پیرامون این موضوع مدتی می‌شود که بر سر زبان‌ها افتاده است. سوال اینجاست که حال اگر قرار است حیوانات اضافه شوند، کاربرد آنها به چه صورت خواهد بود؟ آیا در دسته تجهیزات قرار خواهند گرفت و به فرمان شما به سمت دشمن حمله ور می‌شوند یا سراغ آوردن آیتم و اسلحه می‌روند؟ یا اینکه فقط جنبه ظاهری دارند؟ بجز سگ دیگر چه حیواناتی طراحی خواهد شد؟

جواب این سوالات را فعلا هیچ‌کس نمی‌داند و باید صبر کنیم. فصل ششم Fortnite در ۵ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸) آغاز می‌شود و اگر قصد خرید کنسول ایکس‌باکس وان را دارید، باندل ویژه معرفی شده را از دست ندهید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید