شایعه: ساخت فصل پایانی The Walking Dead متوقف شده است

0
354
شایعه: ساخت فصل پایانی The Walking Dead متوقف شده است

طی روزهای گذشته استودیوی تل‌تیل رسماً اعلام کرد که به پایان راه خود رسیده و به زودی تعطیل خواهد شد. حال به تازگی وب‌سایت US Gamer از این موضوع خبر داده که ممکن است پروژه‌های در حال ساخت این استودیو نیز کنسل شوند و استودیوی تل‌تیل زودتر از آن‌چه که فکرش را می‌کردیم به کار خود پایان دهد.

استودیوی تل‌تیل از ابتدای تاسیس تا به حال سری‌های داستانی متعددی را خلق کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سری The Walking Dead ،Batman: The Telltale Series و Game of Thrones اشاره کرد. طی روزهای گذشته این استودیو رسماً اعلام کرد که که به پایان کار خود رسیده و به دلیل مشکلات مالی که گریبان‌گیر آن‌ها شده است، این استودیو را برای همیشه تعطیل خواهند کرد. البته قرار بود یک تیم ۲۵ نفر از این استودیو پروژه‌های در حال ساخت این استودیو را به اتمام برسانند اما به تازگی وب‌سایت US Gamer به نقل از یک منبع ناشناس در استودیوی تل تیل، گزارش می‌دهد که ساخت فصل پایانی سری The Walking Dead متوقف شده و به جای آن تیم باقی مانده به دلیل قراردادی که با نت فلیکس دارد، بر‌روی ادامه‌ی ساخت سری داستانی Minercraft فعالیت خواهند کرد. اگر این خبر حقیقت داشته باشد مطمئناً طرفداران سری The Walking Dead بسیار ناامید خواهند شد؛ به خصوص این‌که اپیزود اول فصل آخر این سری با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شد.

اگرچه این موضوع هنوز تایید نشده است اما با توجه به اوضاع بحرانی استودیوی تل‌تیل، هواداران این استودیو و سری‌های محبوب آن باید انتظار شنیدن هر خبر بدی را طی روزهای آتی داشته باشند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید