شایعه: کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو فاش شد

0
393

زمان زیادی از معرفی بازی Resident Evil 2 Remake می‌گذرد اما هنوز اطلاعات چندانی از این نسخه بازسازی شده در دست نیست. توییتر رسمی سری بازی‌های Resident Evil خبر از انتشار اطلاعات جدید از این بازی در جریان رویداد E3 2018 داده است اما پیش از آن، جزئیات جدیدی از این عنوان مورد انتظار فاش شده است.

پیش از اشاره به این جزئیات باید به این نکته اشاره کنیم که هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تائید و اعلام نشده و نمی‌توانیم صحت این اطلاعات را تایید یا رد کنیم. بر اساس شایعات جدید، بازی Resident Evil 2 Remake با استفاده از همان موتور بازی‌سازی عنوان Resident Evil 7 توسعه یافته و کیفیت اجرایی ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ معمولی هدف قرار داده است. این در حالی است که گفته می‌شود این نسخه بازسازی شده با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه بر روی کنسول میان‌نسلی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا خواهد گردید. بنابراین، با توجه به قدرت بالای سخت‌افزاری ایکس‌باکس وان ایکس، می‌توان انتظار داشت که Resident Evil 2 Remake با کیفیت بهتری بر روی این کنسول نسبت به دیگر پلتفرم‌های مقصدش اجرا خواهد گردید.

این بازی همانند طرح اصلی Resident Evil 4 از دوربین روی شانه شخصیت اصلی بهره می‌برد هرچند دوربین ثابت در برخی نقاط داستانی استفاده شده است. ظاهراً، این نسخه بازسازی شده از لحاظ داستانی نیز نسبت به بازی اصلی تغییرات زیادی خواهد داشت. گفته می‌شود که بسیاری از سازندگان عنوان کلاسیک Resident Evil 2 برای ساخت نسخه بازسازی شده آن، به شرکت کپکام (CapCom) بازگشته‌اند.

باید منتظر برگزاری رویداد E3 2018 که حدود سه هفته دیگر برگزار خواهد شد، ماند تا اطلاعات رسمی و دقیق‌تری درباره بازی Resident Evil 2 Remake بدست آورد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید