صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1

0
699
صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1
صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1.با صندلی گیمینگ ۴ بعدی و پاد گیمینگ کولر مستر ملاقات کنید! این محصولات، فناوری‌های سینمای ۴ بعدی را به خانه شما می‌آورند.

درست است که شرکت کولر مستر بیشتر قطعات داخلی کامپیوتر نظیر خنک کننده و کیس و پاور تولید می‌کند؛ ولی مدتی می‌شود که این شرکت به عرصه تولید صندلی‌ گیمینگ نیز وارد شده است. صندلی‌های جدیدی که این شرکت به تازگی معرفی کرده می‌توانند تجربه گیمینگ شما را در منزل بسیار بهبود دهند.

معمولاً برای دیدن فیلم یا بازی ۴ بعدی شما باید به سینمای ۴ بعدی بروید. ولی با صندلی Motion 1 و «گیم‌پاد» CMIX کولرمستر شما می‌توانید این کار را در منزل انجام دهید.

صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1

صندلی کولرمستر Motion 1
صندلی کولرمستر Motion 1

اگر با استاندارد صندلی D-Box آشنایی داشته باشید، صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1 نیز نباید برای شما خیلی بیگانه باشد. این صندلی یک نسخه خانگی از صندلی‌های D-Box است که وضعیت خود را به صورت پویا تغییر می‌دهد تا شما هیجان بیشتری تجربه کنید.

این صندلی اولین محصول خانگی با استاندارد D-Box نیست؛ اما اولین محصولی است که این استاندارد را به یک صندلی معمولی اداری می‌آورد. پیش از این تنها شبیه‌سازهای مسابقه‌ای رانندگی این استاندارد را داشتند.

برخی ممکن است تجربه صندلی‌های ۴ بعدی را بیشتر آزاردهنده ببینند تا هیجان انگیز. اما صندلی Motion 1 می‌تواند تمرکز شما روی گیمینگ را به طور خاصی افزایش دهد. اینجا استفاده از بازخوردهای لمسی کمی منطقی‌تر است.

موتور D-Box در صندلی Motion 1
موتور D-Box در صندلی Motion 1

شرکت کولر مستر امید دارد که توجه کاربران به موتور کنترل D-Box بیشتر جلب شود که درست بالای چرخ‌های صندلی Motion 1 قرار گرفته است. نسخه خانگی این موتور از شبیه‌سازهای ریسینگ D-Box برداشته شده و طبق ادعای شرکت Cooler Master از نسخه‌های سازگار شده «بازی‌های AAA و بیش از ۲۰۰۰ فیلم» پشتیبانی می‌کند.

حق اشتراک ۸۹ دلاری برای استفاده از یک صندلی!

شرکت کولر مستر هنوز جزئیاتی از نحوه دسترسی به محتوا برای صندلی Motion 1 منتشر نکرده ولی طبق سایت D-Box، استفاده از این فناوری مستلزم پرداخت حق اشتراک سالیانه ۸۹ دلاری است. هنوز نمی‌دانیم که چه بازی‌هایی با صندلی Motion 1 سازگار هستند؛ ولی می‌دانیم که فیلم‌های سازگار و D-Box گرانقیمت هستند. طبق سایت شرکت D-Box اپیزودهای جدید Loki و Star Wars: The Bad Batch با این فناوری سازگاری دارند.

شرکت Cooler Master جزئیات زیادی از ساختار صندلی Motion 1 با ما در میان نگذاشته ولی می‌دانیم که به یک استراحتگاه سر چکشی، بالشتک‌های فومی ۳ بعدی و مکانیزم تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی مجهز است. تصاویر این صندلی وجود بالشتک‌های پشتیبان کمر که روی دو ریل حرکت می‌کنند را تأیید می‌کنند. ارتفاع استراحتگاه‌های دست این صندلی نیز قابل تنظیم است.

تنظیمات صندلی Motion 1
صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1
تنظیمات صندلی Motion 1

گیم‌پاد Cooler Master CMIX

گیم پاد Cooler Master CMIX
گیم پاد Cooler Master CMIX

اگر یک صندلی گیمینگ با حق اشتراک سالیانه برای شما به قدر کافی لوکس و رده‌بالا نیست، گیم‌پاد CMIX کولر مستر قطعا می‌تواند شما را راضی کند. این گیم‌پاد به زبان ساده، یک تخم مرغ بزرگ است که توی آن می‌نشینید و بازی می‌کنید.

صندلی‌های Acer Predator Thronos یا Razer Project Brooklyn را به خاطر دارید؟ گیم پاد CMIX کولر مستر دقیقاً تولید شده همان ایده‌هاست. این گیم پاد RGB شامل یک مبل، سه نمایشگر گیمینگ ۲۷ اینچی، سیستم صوتی Surround، یک PC گیمینگ و یک میز است. در مورد مشخصات دقیق قطعات و اجزای این پاد اطلاعاتی موجود نیست؛ ولی به طور کلی ورود یک شرکت تازه به حوزه ایده پادهای گیمینگ، جالب و هیجان انگیز است.

می‌توانید کنسول خود را به پاد CMIX متصل کنید
گیم پاد Cooler Master CMIX
گیم پاد Cooler Master CMIX

شرکت Cooler Master اعلام کرده که مبل این پاد مجهز به استراحتگاه سر، استراحتگاه پا و پشتیبان کمر است که همگی قابل تنظیم هستند. طبق گفته‌های کولر مستر، این گیم‌پاد با «مانیتورها و PCهای مختلف» سازگار است. این، بدین معناست که شما حتی می‌توانید یه یک کنسول بازی را نیز به پاد CMIX متصل کنید.

شرکت کولر مستر همچنین اعلام کرده که این پاد یک «گنبد شاتلی تمام اتومات متحرک» دارد، و معلوم هم نیست که چه معنایی دارد! این طور که از تصاویر پیداست، این پاد در دو رنگ سفید و مشکی تولید می‌شود.

قیمت و دسترسی محصولات جدید

به هر حال، آینده صنعت گیمینگ روشن است؛ مخصوصاً گیمرهایی که دوست دارند سینماهای ۴ بعدی و آرکید‌ها را به خانه خود بیاورند. صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1 قرار است در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ و با رنج قیمت ۱۹۹۹ تا ۲۲۹۹ دلار عرضه شود. هنوز اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه پاد گیمینگ CMIX در دست نیست.

صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1 صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1 صندلی گیمینگ Cooler Master Motion 1
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید