عملکرد بازی Xenoblade Chronicles 2 در غرب فراتر از انتظارات بوده است

0
111
عملکرد بازی Xenoblade Chronicles 2 در غرب فراتر از انتظارات بوده است

شاید عنوان Octopath Traveler محبوب‌ترین بازی نقش آفرینی ژاپنی منتشر شده برروی نینتندو سوییچ باشد. اما این بدین معنی نیست که دیگر عناوین فروش بدی را داشته‌اند. آقای تتسویا تاکاهاشی (Tetsuya Takahashi)، مدیر اجرایی مانولیث سافت (Monolith Soft)، اعلام کرده که عملکرد بازی Xenoblade Chronicles 2 و بسته‌ی الحاقی آن فراتر از انتظارات استودیو بوده است.

وی در طی یک مصاحبه‌ی تلفنی با وب‌سایت US Gamer در مورد عملکرد بازی در بازار صحبت کرد و توضیحات زیر را ارائه داد:

باید بگویم که از نظر فروش، Xenoblade Chronicles 2 فراتر از انتظارات من عمل کرد… ما واقعاً دیدیم که افراد بیشتری در مناطق آمریکای شمالی و اروپا این بازی را تهیه و تجربه کرده‌اند؛ بیشتر از آن‌چه که فکر می‌کردیم… با این‌که هنوز در روز‌های آغازین انتشار بسته‌ی الحاقی Torna هستیم. اما طبق چیزی که در ژاپن دیدیم، فروش بسته‌ی Torna نیز در حال پیشی گرفتن از انتظارات ماست.

با این‌که آقای تاکاهاشی قصد نداشت تا جزئیات دقیق‌تری را از آینده‌ی این مجموعه ارائه دهد. اما اعلام کرد که عناوین جدید سری می‌توانند مسیر متفاوتی را دنبال کنند؛ مانند عنوان Xenoblade Chronicles X که یک اتمسفر سنگین علمی تخیلی را به همراه ربات‌های غول پیکر ارائه داد و برروی اکتشاف سیاره تمرکز داشت.

من کسی هستم که سریعاً از کاری که آخرین بار انجام داده‌ام، خسته می‌شوم… اگر سری [Xenoblade Chronicles] ادامه داشته باشد، ممکن است ببینید که گزینه‌ی سومی را دنبال کند؛ شاید مسیری را طی کند که تا پیش از این به آن‌جا نرفته است.

همان‌طور که می‌دانید، آقای تاکاهاشی پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی جدید آن‌ها نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی Xenoblade Chronicles نخواهد بود. طبق آگهی‌های استخدامی و تصاویر هنری منتشر شده، عنوان جدید مانولیث سافت یک آی‌پی جدید اکشن است که در دنیایی فانتزی جریان دارد.

عنوان Xenoblade Chronicles 2 هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی نینتندو سوییچ در دسترس است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید