عنوان Metal Wolf Chaos XD ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور معرفی شد

0
448
عنوان Metal Wolf Chaos XD ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور معرفی شد

در جریان کنفرانس شرکت Devolver Digital ، این شرکت رسما اعلام کرد که نسخه‌ی بهبود یافته‌ای از عنوان تیراندازی Metal Wolf Chaos، ساخته‌ی استودیوی فرام سافتور را به بازار عرضه خواهد کرد. این نسخه Metal Wolf Chaos XD نام داشته و در سال جاری عرضه خواهد شد.

Metal Wolf Chaos یک عنوان تیراندازی سوم شخص است که توسط استودیوی فرام سافتور توسعه یافته و برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. علیرغم دارا بودن زبان انگلیسی اما این عنوان فقط در کشور ژاپن عرضه شد. شما در نقش ۴۷ امین رئیس جمهور آمریکا یعنی مایکل ویلسون هستید؛ شخصی که معاونش یعنی ریچارد هاواک به او خیانت کرده است. حال ویلسون قصد دارد با همکاری وزیر خارجه و کمک ربات‌های غول پیکری به نام Metal Wolf خاک آمریکا را پس بگیرد.

تریلر و تصاویر معرفی عنوان Metal Wolf Chaos XD را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

گیم‌پلی عنوان Metal Wolf Chaos XD را می توان مشابه عناوین تیراندازی سوم شخص در این سبک ( mech shooter) دانست که شما به شهر‌های مختلفی در بازی سفر کرده تا با کمک ربات‌های غول پیکر دشمنانی که بر سر راه شما سبز می‌شوند را نابود کنید، از جمله دشمنان بازی می‌توان به تانک‌های غول پیکر اشاره کرد. عرضه عنوان Metal Wolf Chaos در کشور ژاپن، صداپیشگی نامناسب و داستان نه چندان جالب این عنوان باعث شد تا استقبال پایینی را به همراه داشته باشد و همان بهتر که این عنوان در سال ۲۰۰۴ توسط استودیوی فرام سافتور رها شد.

البته از آن‌جایی که عنوان Metal Wolf Chaos  و حتی کنفرانس Devolver Digital نیز شبیه به یک جوک بود، شاید فکر کنید Metal Wolf Chaos XD نیز شوخی ساده‌ای بیش نیست اما ظاهراً این موضوع حقیقت داشته و Devolver Digital قصد دارد تا با حفظ صداپپیشگان بازی و بهبود گرافیک این عنوان، نسخه ریمستر شده ای از آن را به بازار عرضه کند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید