قابلیت رای‌گیری نقشه در زمان عرضه‌ی Battlefield V در دسترس نخواهد بود

0
373
قابلیت رای‌گیری نقشه در زمان عرضه‌ی Battlefield V در دسترس نخواهد بود

طراح ارشد بخش چندنفره‌ی بازی Battlefield V با انتشار مطلبی تایید کرده است که یکی دیگر از ویژگی‌های بازی یعنی قابلیت رای‌گیری برای انتخاب نقشه، در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس نخواهد بود.

اگرچه برخورد استودیوی دایس (DICE) با بازی Battlefield V به عنوان یک محصول سرویس‌محور و عرضه‌ی به‌روزرسان‌های متعدد برای این عنوان مزایای مخصوص به خود را خواهد داشت ولی به نظر می‌رسد در حال رسیدن به نقطه‌ای هستیم که تعداد ویژ‌گی‌های این عنوان که در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس نیستند، بسیار عجیب و آزاردهنده به نظر می‌رسند.

از آن‌جا که استودیوی دایس قصد دارد تا توسعه‌ی کامل و بهینه‌سازی ویژگی‌های بزرگ بازی صبر کند، در دسترس نبودن آن‌ها در زمان عرضه قابل درک است. ولی در دسترس نبودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های عادی بازی، به خصوص آن‌هایی که در نسخه‌های پیشین سری نیز حضور داشتند، کمی عجیب به نظر می‌رسد. یکی از این ویژگی‌ها که در زمان عرضه‌ بازی در دسترس نخواهد بود، امکان رای دادن برای انتخاب نقشه‌ است.

طراح ارشد بخش چندنفره‌ی بازی، آقای متیو ونگر (Matthew Wanger) با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit تایید کرده است که قابلیت رای‌گیری برای انتخاب نقشه، در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس نخواهد بود. در کنار بخش‌های بزرگ بازی مانند حالت بتل رویال، پیش از این عدم حضور قابلیت شخصی‌سازی وسایل نقلیه در زمان عرضه‌ی بازی نیز تایید شده بود.

 بازی Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. استودیوی دایس هفته‌ی پیش با انتشار یک ویدئو، ۸ نقشه‌ی بازی که در زمان عرضه در دسترس خواهند بود را به هواداران معرفی کرده بود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید