قدرت نمایی ایسوس با خنک کننده های مایع ROG Ryujin و Ryuo ROG

0
405
قدرت نمایی ایسوس با خنک کننده های مایع ROG Ryujin و Ryuo ROG

در شلوغی های کامپیوتکس ۲۰۱۸ با وجود پوشش غرفه های ایسوس در بخش های سخت افزار و لپ تاپ، ۲ خنک کننده جالب توجه توسط این شرکت تایوانی معرفی شد که برای نخستین بار در سبد کالای ASUS قرار گرفت. خنک کننده های مایع ROG Ryujin و Ryuo ROG محصولاتی جدید و البته جالب توجه از گروه ROG هستند. جمهوری گیمرهای ایسوس تصمیم به معرفی ۲ خنک کننده مایع گرفته است که با امضا و نشان ایسوس طراحی شده اند.

این دو خنک کننده مایع، با رادیاتورهای ۱۲۰، ۲۴۰ و ۳۶۰ میلی متری تولید شده اند. سری Ryujin در مدل های ۲۴۰ و ۳۶۰ میلی متری تولید شده و دارای یک فن ۶ سانتی متری اضافی در داخل محفظه پمپ است تا هوا را در اطراف CPU به گردش درآورد. این کولر برای عملیات های اورکلاک خانگی نیز مناسب است.

دومین سری با نام Ryuo نسخه های کوچکتر را شامل می شوند که با رادیاتورهای ۱۲۰ و ۲۴۰ میلی متری تولید خواهند شد. بر روی هر دو محصول یک نمایشگر OLED در ابعاد ۱.۷۷ اینچ تعبیه شده است که می تواند از فایل های GIF نیز پشتیبانی نماید. به واقع خنک کننده های ROG Ryujin و Ryuo ROG نخستین کولرهای مایع هستند که با یک نمایشگر جانبی تولید می شوند. کولرها به فن های حرفه ای Noctua iPPC-2000 PEM مجهز شده اند. آیا نخستین تلاش ایسوس با خنک کننده های مایع و حرفه ای می تواند شانس آن را برای بدست آوردن سهم بیشتر بازار به همراه آورد؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید