مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را منتشر کرد

0
385
مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را منتشر کرد

مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را منتشر کرد. در یک اتفاق غیر منتظره شرکت مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را با نام Miami Street منتشر کرد.

بازی Miami Street که هیچ شباهتی به سری بازی‌های Forza ندارد امروز توسط مایکروسافت عرضه شد. این بازی یک نمای سینماتیک و هنری از یک مسابقه را به نمایش می‌گذارد و از سیستم Quick-Time Event (در این سیستم شما باید در یک زمان مشخص عمل خاصی را انجام دهید) برای کنترل خودرو استفاده می‌شود.

مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را منتشر کرد
مایکروسافت بازی مسابقه‌ای جدید خود را منتشر کرد

این بازی توسط استودیوی Electric Square واقع در شهر برایتون انگلیس توسعه یافته است. این استودیو در حقیقت بخشی از استودیوی Gobo که مسئول توسعه‌ی محتوای جدید For Honor است می‌باشد. این بازی برای برخی مناطق در فروشگاه الکترونیکی مایکروسافت (Microsoft Store) به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است و هنوز برای تمامی مناطق عرضه نشده است.

در این بازی برای شتاب گرفتن باید دکمه‌ی سمت چپ موس را فشار داده و یا صفحه‌ی لمسی دستگاه را فشار دهید و برای ترمز کردن کافیست دکمه را رها کنید و یا دست خود را بردارید. بازی خود وظیفه‌ی هدایت اتوموبیل را بر عهده دارد و شما تنها باید در زمان مناسب دکمه‌ی مناسب را فشار دهید. همچنین می‌توانید از سیستم بوست سرعت نیز در بازی استفاده کنید.

هدف این بازی، قابل اجرا بودن بر روی تمامی دستگاه‌های ویندوز ۱۰ است و بازی اکثر گروه‌های سنی را هدف گرفته است. همانند اکثر بازی‌های رایگان، در این بازی نیز یک سیستم انرژی وجود دارد که با گذشت زمان پر می‌شود و یا می‎توانید با پرداخت پول آن را مجددا شارژ کنید. هر بار که با یکی از ماشین‌های خود مسابقه می‌دهید ماشین شما دچار آسیب می‌شود و با ۳ بار آسیب دیدن خودرو (۳ بار استفاده از ماشین) شما باید ماشین خود را با استفاده از ابزار مناسب تعمیر کنید. بازی Miami Street یک بازی تک نفره است که دارای اچیومنت بوده و از سیستم ذخیره سازی ابری بهره می‌برد.

با توجه به وجود نسخه‌ی جدید بازی Forza، عرضه‌ی ناگهانی بازی Miami Street کمی عجیب و غیر منتظره بوده است. به خصوص اینکه شرکت مایکروسافت هیچ خبری پیش از عرضه‌ی این بازی در هیچ رسانه‌ای منتشر نکرده بود. شاید مایکروسافت قبل از عرضه‌ی جهانی بازی توضیحات بیشتری را در خصوص این عنوان منتشر کند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی مسابقه‌ای جدید بازی مسابقه‌ای جدید بازی مسابقه‌ای جدید بازی مسابقه‌ای جدید بازی مسابقه‌ای جدید بازی مسابقه‌ای جدید 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید