محتوا جدیدی به نسخه بتا Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهند شد

0
418
محتوا جدیدی به نسخه بتا Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهند شد

دیروز شاهد به پایان رسیدن بتای خصوصی Call of Duty: Black Ops 4 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بودیم. اما این موضوع به معنای پایان بتا بازی نیست و در اواخر هفته جاری شاهد آغاز فاز دوم بتا برروی دیگر پلتفرم‌ها خواهیم بود. حال به تازگی تری‌آرک (Treyarch) از انتشار محتوای جدید برای این نسخه خبر داد.

تری‌آرک با انتشار بیانیه‌ای برروی Reddit از اضافه شدن نقشه Hacienda خبر داد. قرار بود که پیشتر شاهد حضور این نقشه در نسخه بتا باشیم که نبود آن در بتا خصوصی کنسول پلی‌استیشن ۴ باعث تعجب همگان شد. حال به نظر می‌رسد که تری‌آرک قصد داشته تا آن را در فاز دوم بتا در دسترس کاربران قرار دهد. همچنین شاهد اضافه شدن یک مود جدید نیز خواهیم بود، متاسفانه هنوز هیچگونه اطلاعاتی از این مود در دسترس نیست.

علاوه بر موارد بالا، سقف رسیدن به بالاترین سطح ممکن افزایش یافته است (بالاترین سطح ممکن در بتا خصوصی کنسول پلی‌استیشن ۴، سطح ۲۵ بود). همچنین در فاز دوم بتا شاهد رویداد ۲XP خواهیم بود. لازم به ذکر است که هیچ یک از پیشرفت‌های به دست آمده در نسخه بتا به بازی اصلی منتقل نخواهد شد.

دیروز بود که خبری مبنی بر اعتراض بازیکنان به برخی از بخش‌های نسخه بتا منتشر شد. حال امیدواریم تا تری‌آرک با رفع این مشکلات تجربه‌ای لذت‌بخش برای کاربران به ارمغان آورد.

بتا عمومی از تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۰ آگست ۲۰۱۸ میلادی) تا دوشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۳ آگست ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین برای تجربه بازی برروی رایانه‌های شخصی باید به نصب نرم‌افزار Battle.net اقدام کنید.

عنوان Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید