محتویات جدیدترین به‌روزرسانی رایگان Gran Turismo Sport مشخص شد

0
59
محتویات جدیدترین به‌روزرسانی رایگان Gran Turismo Sport مشخص شد

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسانی جدید عنوان Gran Turismo Sport که پیش از این وعده داده شده بود، علاوه بر ۹ ماشین جدید و تعدادی رویداد GT League، مسیر معروف Fuji Speedway کشور ژاپن را نیز به بازی اضافه کرده است.

آقای کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، خالق سری Gran Turismo، در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن در مورد مسیر جدید Fuji Speedway توضیحاتی را ارائه داده است:

در مسیر مشهور ۱.۵ کیلومتری مستقیم Fuji، نیمه‌ی اول شامل بخش‌های با سرعت زیاد و گوشه‌های تنگ است. در صورتی که نیمه‌ی دوم تکنیکی‌تر است و برروی یک مسیر سر بالایی چالش برانگیز جریان دارد.

علاوه بر طرح کلاسیک Fuji Speedway F، میانبر Fuji Speedway GT نیز اضافه شده است. هر دو نوع به صورت معکوس نیز قابل بازی هستند.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، ۹ ماشین جدید در به‌روزرسانی v1.28 بازی قرار دارند. در ادامه می‌توانید لیست آن‌ها را مشاهده کنید:

Alfa Romeo GIULIA TZ2 carrozzata da ZAGATO CN.AR750106 ’۶۵

BMW M3 GT (BMW Motorsport) ’۱۱

Mazda RX500 ’۷۰

Plymouth XNR Ghia Roadster ’۶۰

Honda NSX Type R ’۹۲

Nissan Fairlady Z 300ZX TwinTurbo 2seater (Z32) ’۸۹

Porsche 911 GT3 (996) ’۰۱

Porsche 911 GT3 (997) ’۰۸

Dodge Viper SRT10 Coupe ’۰۶

علاوه بر این‌ها، سه رویداد جدید GT League که بخش‌‌های Beginner و Professional را پوشش می‌دهند نیز در دسترس قرار دارند. اگر این‌ موارد شما را راضی نمی‌کنند، باید بگوئیم که لاین جدید مسیر Fuji Speedway به بخش Scapes اضافه شده است. حال شما می‌توانید تصاویر زیباتری را از ماشین‌ها تهیه کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

عنوان Gran Turismo Sport در حال حاضر به صورت انحصاری بررروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. ه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید