مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 + تماشای تریلر معرفی

0
594
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 + تماشای تریلر معرفی
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 + تماشای تریلر معرفی
فروشگاه اینترنتی سورنا
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 + تماشای تریلر معرفی.تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 برای ۵ خرداد ۱۴۰۱ (۲۶ می ۲۰۲۲) مشخص شد. در ادامه با جزییات بیشتر این زمان عرضه و تماشای ویدیوی بازی همراه ما باشید.
تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

فروشگاه اینترنتی سورنا

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 امروز مشخص شد. Rebellion امروز اعلام کرد که نسخه جدید فرانچایز Sniper Elite در روز پنجشنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۱ (۲۶ می ۲۰۲۲) به صورت جهانی عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای پیش‌فروش روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس است و برای بازیکنانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند، پاداش‌هایی نیز در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این، تریلر جدیدی از بازی Sniper Elite 5 نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

تریلر جدید، جزییاتی از خط داستانی و شخصیت‌های اصلی بازی Sniper Elite 5 را ارائه می‌کند که تیرانداز نخبه، «کارل فیربرن» (Karl Fairburne)، نقشه نازی‌ها را برای تغییر جهت جنگ جهانی دوم، با اسم رمز «عملیات کراکن» (Operation Kraken)، آشکار می‌کند. کارل باید از تمام مهارت‌هایی که در اختیار دارد برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد برنامه‌ها استفاده کند و مطمئن شود که دشمنان هرگز به نتیجه نمی‌رسند. این موضوع او را در مقابل مغز متفکر این طرح، «آبلارد مولر» (Abelard Möller)، یک مقام «اوبرگروپن‌فورر» (Obergruppenführer) کلیدی قرار می‌دهد که باید به هر قیمتی متوقف شود.

این بازی همچنین با چندین جایزه ویژه برای پیش‌سفارش همراه خواهد است. بازیکنانی که این بازی را پیش‌خرید می‌کنند، آخرین ماموریت کمپین معروف Target Führer با عنوان Wolf Moutain را نیز دریافت خواهند کرد. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند به Berghof، پناهگاه کوهستانی خصوصی هیتلر در کوه‌های آلپ باواریا نفوذ کنند که به شدت توسط نگهبانان شخصی مسلح و گروهی از تک تیراندازان حرفه‌ای محافظت می‌شود. آن‌ها وظیفه دارند که پیشوا را به تخیلی‌ترین شکل ممکن از بین ببرند.

نسخه Deluxe بازی

Sniper Elite 5 نسخه Deluxe بازی
مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

Rebellion همچنین اعلام کرده است که در آینده یک نسخه Deluxe نیز برای این بازی وجود خواهد داشت که شامل Season Pass بازی می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد به یک کمپین دو قسمتی پس از انتشار روی نقشه‌های گسترده دسترسی داشته باشند، جایی که می‌توانند خود را با یک اسلحه پیشرفته از مجموعه تسلیحات برتر جنگ جهانی دوم مسلح کنند و تک تیرانداز خود را با بسته‌های شخصیتی جدید و پوسته‌های سلاح سفارشی کنند.

این بازی دارای یک کمپین گسترده است که می‌توان آن را به عنوان یک همکاری آنلاین دو نفره بازی کرد و مکان‌ها با استفاده از فتوگرامتری به دقت بازسازی می‌شوند تا تجربه‌ای عمیق را تضمین کنند. در همین حال، حالت Invasion Mode جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا وارد کمپین‌های یکدیگر شوند و نقش یک تیرانداز را بازی کنند.

بازی Sniper Elite 5 قرار است برای اکس باکس وان، اکس باکس سری X|S، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی از طریق «فروشگاه اپیک گیمز» (Epic Games Store)، «استیم» (Steam) و «فروشگاه مایکروسافت» (Microsoft Store) منتشر شود. این بازی قرار است روی Xbox Game Pass در دسترس باشد.

شما درباره تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 چه نظری دارید؟ آیا این مدت فاصله از نسخه قبلی برای خلق یک بازی موفق کافی است؟ درباره نتیجه نهایی چه فکر می‌کنید؟ نظراتتان را در این باره برای ما بنویسید.

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید