مشکلات درایور انویدیا در برخی بازی‌ها مانند CS:GO

0
25
مشکلات درایور انویدیا در برخی بازی‌ها مانند CS:GO

اگر نکته‌ای وجود داشته باشد که کاربران Counter-Strike: Global Offensive بیشتر از هدشات شدن توسط اسلحه AWP از آن متنفر باشند، افت فریم است. طبق گزارشی درایور Nvidia Gamescom Game Ready باعث افت فریم در این بازی و ناامیدی برخی بازیکنان شده.

انویدیا درایور GeForce Game Ready 436.02 WHQL را در ۲۰ آگِست (۲۹ مرداد) همزمان با گیمزکام ۲۰۱۹ (همانطور که از نام دیگر درایور مشخص هست) عرضه کرد. همراه این درایور قابلیت‌های متنوعی وجود داشت از جمله حالت Ultra Low Latency برای کاهش لگ و همینطور حالت GPU Integer Scaling برای نمایش بهتر بازی‌های پیکسلی در نمایشگرهایی با وضوح بالا و غیره. همچنین پرفورمنس بازی‌هایی مانند Apex Legends و Forza Horizon 4 نیز افزایش یافته بود.

متأسفانه این درایور ممکن است به کاهش کارایی در CS: GO، The Witcher 3 و برخی عناوین محبوب دیگر منجر شده باشد. کاربران مشکلات خود را در Reddit و فروم رسمی انویدیا از زمان عرضه درایور ۴۳۶.۰۲ مطرح کرده‌اند. البته در برخی موارد این مشکلات از ترکیب درایور انویدیا و به روز رسانی‌های ویندوز ۱۰ پدید آمده‌اند.

مانند همیشه باید بگوییم، گله و شکایت‌هایی که در پلتفرم‌های اجتماعی مطرح می‌شود معیار مطمئنی برای تخمین شدت مشکلات نیست. احتمالات زیادی مطرح است که از حوصله بحث خارج بوده اما در کل باید بگوییم نمی‌توانیم به شکل دقیق میزان کاربران تحت تاثیر و علت اصلی این ماجرا را متوجه شویم.

البته که از انویدیا درباره این مشکل پرسیده شده اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم. هر کسی که به قابلیت‌های ارائه شده در درایور Nvidia Gamescom Game Ready نیاز ندارد، احتمالا بهتر است که مدتی صبر کند تا این مشکلات حل شوند. البته انویدیا به تازگی درایور جدیدی عرضه کرده که به منظور منتشر شدن بازی Control است، اما هنوز نمی‌دانیم که مشکل اخیر در درایور ۴۳۶.۱۵ رفع شده یا خیر.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید