معرفی بازی موبایل My Friend Pedro ؛ دوست من پدرو این بار در موبایل

0
392
معرفی بازی موبایل My Friend Pedro
معرفی بازی موبایل My Friend Pedro
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی بازی موبایل My Friend Pedro ؛ دوست من پدرو این بار در موبایل.در این مقاله از سری معرفی بازی‌های موبایل به سراغ نسخه موبایل My Friend Pedro می‌رویم که همانند نسخه کنسولی به خوبی شما را سرگرم می‌کند.


بازی اندروید My Friend Pedro
معرفی بازی موبایل My Friend Pedro
My Friend Pedro در حال حاضر شامل ۳۷ مرحله است که چند مرحله ابتدایی برای آشنایی بازیکن باز هستند

My Friend Pedro روایتگر شخصیت اصلی بازی یعنی پدرو است که خانواده او توسط دشمنانش دزدیده شده‌اند. حال شما در نقش پدرو باید از این افراد به انتقام بگیرید. خوشبختانه در این راه آزادی عمل بسیار زیادی خواهید داشت و می‌توانید با روش‌های مختلفی مانند سوار بر موتورسیکلت، اسکیت و چندین راه دیگر دشمنان خود را تیرباران کنید.

اگر نسخه کنسولی را تجربه کرده باشید قطعا به یاد دارید که می‌توانید با پریدن از بلندی و با حرکات نمایشی دشمنان خود را نابود کنید که این امر دقیقا در نسخه موبایلی به‌طور کامل پیاده‌سازی شده است و شما می‌توانید علاوه‌بر روش ساده از حرکات نمایشی برای نابودی دشمنان استفاده کنید.

بازی دست شما را برای مراحل باز گذاشته است و می‌توانید آنگونه که دوست دارید هر مرحله را به اتمام برسانید. به‌عنوان مثال شما می‌تواند به‌طور ساده بدون حرکات نمایشی دشمنان را نابود کنید یا با پرش‌های متعدد و حرکات نمایشی دشمنان زیادی را در یک لحظه نابود کند که قطعا روش دوم منطقی‌تر و صد البته هیجان انگیزتر است.

معرفی بازی موبایل My Friend Pedro

سیستم‌ گیم‌پلی My Friend Pedro به‌طورکلی با نسخه کنسولی متفاوت است. شما برای به حرکت درآوردن پدرو باید با نگه‌داشتن صفحه‌نمایش یک زاویه مناسب را برای جابه‌جایی ایجاد کنید و با تکه ضربه به صفحه ‌نمایش به دشمنان شلیک کنید. همان‌طور که اشاره شد در بازی مراحلی وجود دارد که شما باید کنترل یک موتورسیکلت را عهده بگیرید.

این مراحل با سایر قسمت‌های بازی متفاوت است و باید مانند بازی‌هایی چون Subway Surfers از موانع بپرید و در همین حال دشمنان خود را نابود کنید و این مراحل به‌شدت می‌تواند از تکراری شدن روند بازی جلوگیری کند. My Friend Pedro در حال حاضر شامل ۳۷ مرحله است که چند مرحله ابتدایی برای آشنایی بازیکن باز هستند ولی برای ادامه روند بازی باید ازطریق خرید درون برنامه‌ای اقدام کنید.

بازی حالت دیگری به نام Blood Rush دارد که روند بازی را بسیار سخت می‌کند. درواقع شما باید طی مدت زمان بسیار کوتاهی هر مرحله را به اتمام برسانید در غیر این صورت باید همان مرحله را از ابتدا آغاز کنید.

بازی آیفون My Friend Pedro
معرفی بازی موبایل My Friend Pedro

My Friend Pedro گرافیک ساده و مینیمالی دارد که بدون ایجاد زرق و برق‌های اضافه به‌راحتی بازیکن را جذب خود می‌کند. در بخش صداگذاری بازی به مانند سایر قسمت‌ها به خوبی عمل شده است و هیجان بالایی را در مبارزه با دشمنان به شما می‌دهد.

نسخه موبایل My Friend Pedro ساخته مشترک DeadToast و ۲۲ndtoys شاید از منظر گرافیکی و کمی سیستم‌ گیم‌پلی با نسخه کنسولی متفاوت باشد اما همچنان هیجان اصلی بازی را در خود دارد و می‌تواند به‌راحتی طرفدران این سبک بازی‌ها را مجذوب خود کند.

اگر به بازی‌های پرهیجانی که در آن بتوانید آنگونه که دوست دارید دشمنان خود را از بین ببرید، My Friend Pedro به شما پیشنهاد می‌شود

بازی My Friend Pedro به‌تازگی برای اندروید و آیفون منتشر شده است و شما می‌توانید ازطریق لینک‌های زیر آن را دانلود و از تجربه یک بازی پرهیجان لذت ببرید.

دانلود بازی My Friend Pedro

دانلود بازی My Friend Pedro در پلی استور

دانلود بازی My Friend Pedro در اپ استور

معرفی بازی موبایل My Friend Pedro معرفی بازی موبایل My Friend Pedro معرفی بازی موبایل My Friend Pedro معرفی بازی موبایل My Friend Pedro معرفی بازی موبایل My Friend Pedro 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید