معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode برای PC

0
1070
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode برای PC

معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode برای PChttp://www.gnsorena.ir/
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode

سخه ی کاملا آپدیت شده برای دانلود بازی Expeditions Viking تحت عنوان Iron Man Mode توسط گروه CODEX کرک و منتشر شد. این به روزرسانی، بازی را به نسخه ی v1.0.7 آپدیت می کند و شامل حالت Iron Man، ادغام Workshop و تنظیمات جدید بازی می شود. بهبودهای بسیار متعددی در این آپدیت رخ داده است و تیم توسعه دهنده اعلام کرده که مقداری باگ دیگر در بازی می باشد که پس از پاسخ موتور بازی سازی یونتی که این عنوان بر آن بنا نهاده شده است، یک هات فیکس سبک دیگر نیز برای بازی را در پی خواهد داشت. هم اکنون، وضعیت بازی در حالت بسیار با ثبات بوده و تیم توسعه دهنده اعلام امیدواری کرده است.

اگر شما بازی را در حالت Iron Man Mode اجرا کنید، گیم پلی شما به یک سیو محدود خواهد شد و در طول بازی در نقاط معمول برای ذخیره سازی بازی، گیم پلی برای شما به صورت خودکار ذخیره سازی خواهد شد. هم چنین سیو شما بعد از اینکه بمیرید حذف نخواهد شد و می توانید مجدد بازی را از آخرین نقطه ای که سیو اتومات انجام شده است ادامه دهید.

در واقع حالت Iron Man Mode شما را مجبور می کند تا با عواقب تصمیماتی که می گیرید، زندگی کنید و راه بازگشتی برای تصمیمات شما نیست. برای فعال سازی حالت Iron Man تنها کافیست بازی را از اول آغاز کنید و وقتی که تایید حالت سختی بازی را می خواهید انتخاب کنید، گزینه ی Iron Man Mode را بزنید.

کاربران در Expeditions: Viking وظیفه مدیریت مردم Norse را بر عهده می‌گیرند. شما باید در این بازی قدرت خود را افزایش دهید و به جستجو در دریا‌ها بروید و به قلمروی پادشاهی بریتانیا برسید؛ جایی که قدرت و ثروت منتظر شما است. شما بایستی نیرو‌های خود را آماده کنید، به سراغ صومه و روستا‌ها بروید و اموال آنها را غارت کنید یا اینکه با تبادلات سیاسی، اموال خود را افزایش دهید و در سرزمین‌های Norse به پادشاهی برسید.

دومین نسخه از سری بازی‌های Expeditions این بار می‌خواهد شما را به عصر وایکینگ‌ها ببرد و سفری تاریخی را برای شما به ارمغان آورد. کاربران می‌توانند در صورت تمایل، نسخه Deluxe Edition بازی Expeditions: Viking را خریداری کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. نسخه دیلاکس شامل کتابچه هنری، موسیقی متن و بسته‌ الحاقی Blood-Ice می‌شود.

Expeditions Viking Iron Man Mode PC-CODEX

|آپدیت بازی Expeditions.Viking.Iron.Man.Update.v1.0.7.2-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode

 

داستان بازی با کشته شدن پدر شخصیت اصلی‌ آغاز می⁠شود. او رئیس یک قبیله Viking کوچک است و با مرگ خود، وظیفه رهبری این طایفه را به فرزند خود واگذار می‌کند و حال بازیکن می‌بایست در نقش این فرزند، سعی‌ در گسترش مرز‌ها و افزایش قدرت روستای خود کند و همچنین در مورد طرز تعامل با دیگر قبیله‌ها تصمیم بگیرد. همانطور که از توضیحات نیز برمی⁠آید، پیش‌زمینه داستانی کاملا ساده طراحی شده است و فقط با میان⁠پرده‌ای کوتاه روایت می⁠شود و برخلاف سنت معمول عناوین این ژانر، تنها چند دقیقه پس از ساخت کاراکتر اصلی‌، مخاطب خود را در حال کنترل وی می⁠یابد.

البته می‌بایست به این نکته توجه کرد که بستر روایی وایکینگ همان تاریخ واقعی‌ است و به همین دلیل نیز نیازی به داستان⁠سرایی طولانی‌ ندارد. نیرویی که در آثار مشابه برای خلق جهانی‌ قابل باور و خارق‌العاده صرف می⁠شود، در این⁠جا برای به وجود آوردن محیطی‌ دقیق و پیچیده و در عین حال پایبند به دیدگاه عمومی از جامعه وایکینگ‌ها استفاده شده است و حقیقتاً نیز وسواس به کار رفته در ساخت طبیعت شمال اروپا و ساختمان‌های آن‌ زمان چه از نمای بیرونی و چه درونی‌، قابل تحسین است.

 سازه‌های حاضر در دنیای بازی همگی‌ با نظرداشت فرهنگ و تاریخ کشور‌های اسکاندیناوی طراحی شده⁠اند، به طور مثال محیط درون این ساختمان‌ها دقیقا چیزی است که یک بازیکن آشنا با داستان‌های اساطیری اروپای شمالی از آن‌ انتظار دارد، ستون‌های چوبی و آتشی بزرگ همراه با سروصدای اطرافیان را شاید نتوان خلاقانه‌ترین پیاده‌سازی گرافیکی مرتبط با وایکینگ‌ها دانست، اما همین حس نزدیکی‌ خوش⁠آیند موجود در کل جغرافیای بازی، ماجراجویی در بینابین این مکان‌ها را حداقل از منظر ارتباط پذیری، تبدیل به تجربه‌ای خاص و کم⁠تکرار در جهان بازی‌ها می‌کند.

مناطق بیرونی هم دقیقا با همین تفکر و با کمترین دخالت ممکن از طرف خیال ساخته شده⁠اند. با توجه به این⁠که دنیای وایکینگ یک⁠پارچه نیست و از تعداد زیادی نقشه کوچک⁠تر تشکیل شده است، سازندگان توانسته⁠اند ایده‌های خود را در بخش طراحی مراحل به تمامیت و بدون داشتن اثر منفی‌ بر روی گیم⁠پلی اجرا کنند.

 اما شاید مهم⁠ترین المان داستانی Viking را بتوان قدرت انتخاب و روایت شاخه‌ای دانست. بازیکن در هر مرحله از ماجرای خود، چند گزینه در اختیار دارد که می⁠تواند با انتخاب هر کدام از آن⁠ها، نتیجه ماموریت، وضعیت و دیدگاه‌های گروه‌های دیگر نسبت به روستای خود و به طور کلی‌تر نتیجه داستان را تغییر دهد. این موارد همیشه مشخص نیستند و ممکن است پشت یک دیالوگ طولانی‌، پیدا کردن آیتمی خاص و یا بخشیدن شخص دیگری باشد.

خود بازی هم تلاش خاصی‌ در جهت شناساندن و بازگویی نتایج انجام و یا عدم اجرای آن⁠ها نمی⁠کند و در موارد بسیار تنها راه دانستن نتیجه یک کار، انجام آن است. این رویکرد را می‌توان از دو منظر بررسی کرد، یکی‌ آن‌ که در تاریکی قرار دادن مخاطب، موجب جذاب تر و غیر قابل پیشبینی‌⁠تر شدن روایت می⁠شود و وی برای تحلیل بهتر ثمره اعمال خود، نیاز به دقت در محیط و وقایع کنونی داستان دارد و شاید حتی بازیکنی که به داستان علاقه خاصی‌ نداشته باشد نیز برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود، پیش⁠روی خود را سنجیده و از طراحی و پیاده‌سازی نقشه‌ها و تاکتیک‌های مختلف لذت ببرد.

اما در طرف مقابل هم طرفدارانی قرار دارند که ترجیح می⁠دهند سلطه کاملی بر تک‌تک عنصر‌های بازی داشته باشند و عدم اطلاع رسانی آن‌ قبل از اجرای تغییرات مختلف بر روی گیم⁠پلی و داستان، برای آن⁠ها غیر قابل قبول است. این ویژگی‌ مخصوصاً موقعی مشکل آفرین می⁠شود که مخاطب هدف خاصی‌ از پیش⁠برد روایت داشته باشد و قصد رسیدن به نتیجه خاصی‌ کند.

منبع توضیحات: بازی سنتر

 

تصاویری از محیط بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode :

اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
اسکرین-شات-بازی-Expeditions-Viking
معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode

As the newly appointed chieftain of a modest Viking clan, you’ll have a village of your very own. But to carve your name into the runestones of history you’ll need great strength, and great wealth to grow your village’s prosperity and renown. There is little left to be gained from the Norse lands and so you must set your sights on the the seas to the West, where tales speak of a great island filled with treasure ready for the taking.

 

Version 1.0.7: Iron Man Mode, Workshop Integration, New Game Settings

Hello everyone. Today we have released update 1.0.7.1 for Expeditions: Viking. This version contains some major new things, which is why it has been in open beta for almost a month. The most important new feature is the Iron Man mode, but we also have Steam Workshop integration now, as well as a bunch of quality-of-life improvements.

This is going to be the last major update for Expeditions: Viking. We still have a few things we’re hoping Unity will get back to us on, so we may release another small patch or two down the line. Same goes if any new major bugs are discovered. The game appears to be in a pretty good shape now though, so we’ll be turning our attention towards the next installment.

سیستم مورد نیاز بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450
DirectX: Version 10
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 660
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode :

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

================================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode :

۱) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد، فضای کافی در هارد و رم خود داشته باشید و مقدار زیادی صبر (!) برای نصب نسخه فشرده به خرج دهید. در ابتدای نصب، تیک گزینه های اضافی را بردارید گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های ۳۲بیتی و ۶۴بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۵ را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید.

۲) پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل بازی Expeditions Viking: Iron Man Mode :

  • حجم فایل: ۶.۰۸گیگابایت
  • تاریخ انتشار: نسخه اولیه بازی: APR-27-2017 | نسخه کاملا آپدیت شده: NOV-02-2017
  • قیمت: ۳۹.۹۸دلار

کانال رسمی گیمنت سورنا

معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode معرفی و دانلود بازی Expeditions Viking Iron Man Mode
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید