معرفی و دانلود بازی Mars Mars ؛ سفری ماجراجویانه به مریخ!

0
513
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی و دانلود بازی Mars: Mars ؛ سفری ماجراجویانه به مریخ!

Mars Mars عنوان برجسته از یک بازی زیبا بسیار زیبا و سرگرم کننده با گیم پلی اعتیاد ساده اما اعتیاد اور در سبک بازی های اکشن و فضا نوردی است که به دست شرکت بازی سازی Pomelo Games برای اسمارت فون ها خلق و به صورت کاملا رایگان منتشر شده است. در این بازی جذاب، به عنوان یک فضا نورد حرفه ای و ماجرا جو به ایفای نقش پرداخته و با استفاده از جت پک های خود برای کاوش در مریخ، مسیر های مختلف سیاره را طی کنید.

معرفی و دانلود بازی Mars Mars ؛ سفری ماجراجویانه به مریخ!

معرفی و دانلود بازی Mars: Mars!؛ سفری ماجراجویانه به مریخ!http://www.gnsorena.ir/
معرفی و دانلود بازی Mars Mars

Mars: Mars عنوان برجسته از یک بازی زیبا بسیار زیبا و سرگرم کننده با گیم پلی اعتیاد ساده اما اعتیاد اور در سبک بازی های اکشن و فضا نوردی است که به دست شرکت بازی سازی Pomelo Games برای اسمارت فون ها خلق و به صورت کاملا رایگان منتشر شده است. در این بازی جذاب، به عنوان یک فضا نورد حرفه ای و ماجرا جو به ایفای نقش پرداخته و با استفاده از جت پک های خود برای کاوش در مریخ، مسیر های مختلف سیاره را طی کنید.

همانطور که گفته شد، در Mars: Mars یک گروه داوطلب به سیاره مریخ برای ماجراجویی سفر خود را اغاز کرده اند که شما نیز در نقش فرمانده این گروه باید به پرواز در مریخ پرداخته و توانایی های خود را در این بازی متفاوت به نمایش بگذارید. هم اکنون شما به عنوان یک بازیکن وظیفه کنترل شخصیت ها در سیاره مریخ را بر عهده داشته و باید با لمس صفحه نمایش ان ها را از پایگاهی به پایگاه دیگر منتقل کرده و به همین ترتیب برای موفقیت و کشف راز های مریخ، مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.
 
کاوش سیاره مریخ با جت هوایی، گرفتن عکس های سلفی در سیاره مریخ، دارا بودن دستاوردهای  مختلف برای بدست اوردن و… ار دیگر ویژگی های جذاب این بازی سرگرم کننده است که در کنار طراحی منحصر به فرد و صداگذاری عالی خود، به راحتی میتواند شما را برای ساعت های سرگرم خود کند. همچنین گرافیک بازی در نوع خود بسیار زیبا و چشم نواز طراحی شده است و شخصیت های موجود در بازی با طراحی خنده دار و بامزه به خوبی توانسته از سایر بازی های مشابه در سبک خودش پیشی گرفته و یک بازی بی نقص را ارئه دهد. 
 
این بازی  فوق العاده زیبا موفق به کسب امتیاز بالای ۴.۷ از ۵ در گوگل پلی شده است.

 

 
معرفی اپلیکیشن و بازی (67)
معرفی و دانلود بازی Mars Mars

 

 
معرفی اپلیکیشن و بازی (67)
معرفی و دانلود بازی Mars Mars

 

  
 
برخی از ویژگی های بازی Samurai Siege:
 
  • سبکی مشابه Clash Of Clans برای طرافداران این بازی
  • گرافیک عالی و گیم پلی قابل قبول
  • قابلیت رهبری و ساخت انواع سپاه برای مقابله با دشمن
  • ساخت آزادانه انواع مکان و قبلیه در بازی
  • مشاهده و بازی در انواع محیط های جنگلی  ، کوه های پوشیده از برف ، صحرا  و …
  • قابلیت متحد شدن و کمک گرفتن از دیگر کاربران 
 
 
 
معرفی اپلیکیشن و بازی (67) 
 
معرفی اپلیکیشن و بازی (67) 
      
معرفی اپلیکیشن و بازی (67) 
 
معرفی اپلیکیشن و بازی (48)     معرفی اپلیکیشن و بازی (48)

منبع : سایت برترین ها

معرفی و دانلود بازی Mars Mars معرفی و دانلود بازی Mars Mars معرفی و دانلود بازی Mars Mars معرفی و دانلود بازی Mars Mars معرفی و دانلود بازی Mars Mars 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید