معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر

0
427
معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر
معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر

س از فراز و نشیب های متعددی که برای دانلود بازی Ode در استیم گرین لایت رخ داد، سرانجام کمپانی یوبی سافت انتشار این بازی را به دست گرفت و آن را در ۲۷نوامبر ۲۰۱۷ در وبسایت فروشگاهی خود منتشر نمود. گروه SKIDROW نیز پس از گذشت ۳روز این بازی را کرک و منتشر کرد.

بازی Ode دست نشانده ی سازنده بازی هایی از قبیل Grow Home و Atomega یعنی استودیو Ubisoft Reflections می باشد. دانلود بازی Ode با جلو‌ه‌های رنگارنگ و موسیقی آرامش‌بخش قصد دارد کاربران را به دنیایی دیگر ببرد.

در بازی Ode، شما در نقش کاراکتری به نام Joy حاضر می‌شوید که در چهار محیط بزرگ که در قالب چهار باغ رنگارنگ است در دسترس شما قرار می‌گیرد و در آن باید به جستجوی ستاره‌های گم‌شده بپردازید. پس از پیدا کردن هر یک از ستاره‌های گم‌شده، نوای موسیقی‌ای به گوش‌تان می‌خورد که شما را غرق در گیم‌پلی این بازی می‌کند.

یکی از نکات جالب و منحصر‌به‌فرد بازی این است که بازی هیچگونه راهنما یا آموزشی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ در عوض شما باید با خلاقیت خودتان مسیر‌ها را پیدا کنید و از آوا‌های دلنشین نت‌های موسیقی و جلوه‌های زیبا لذت ببرید. هر یک از گیاهان واقع در باغ‌های دانلود بازی Ode از موسیقی و نت‌های خاصی بهره‌مند است که موسیقی پس‌زمینه این بازی را تشکیل می‌دهند.

به گفته سازندگان، «چالش‌های ملایمی» در بازی جای گرفته است که شما را با محتوای گوناگون بازی آشنا می‌کند که در این حین، شما مسیر‌های مختلفی را در یک مرحله با موسیقی‌های متنوع تجربه خواهید کرد. بخش از المان‌های گیم پلی این بازی در تریلری که در انتهای مطلب گنجانده شده است، قابل رویت است. در این تریلر می‌توانید کاراکتر این بازی را در حین جستجو در غار‌ها و محیط‌های زیبا مشاهده کنید که موسیقی گوش‌نوازی نیز به گوش می‌خورد.

Ode PC-SKIDROW

معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر
معرفی و دانلود بازی Ode برای کامپیوتر

تصاویری از محیط بازی Ode :

دانلود-بازی-Ode دانلود-بازی-Ode

دانلود-بازی-Ode دانلود-بازی-Ode

دانلود-بازی-Ode دانلود-بازی-Ode

Embark on a journey of pure joy, where every interaction with the environment has an immediate positive visual & aural reaction. Transform your character as you collect fallen stars and ascend through 4 fantasy worlds, revealing melodic landscapes to which you add layer upon layer of music to create a crescendo of sound and light.

As you journey to the stars, every plant and object lives in a mesmerizing musical garden to explore. Like an orchestral conductor, awaken the musical magic in each level to create a wondrous and enchanting world. Ode is unlike any other video-game experience. With almost total freedom to explore, the combination of light, movement and music creates a sense of true exploration, transformation and pure harmony that will delight the senses.

سیستم مورد نیاز بازی Ode :

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Ode :

Os:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
Processor:Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6100 @ 3.3 GHz
Memory:4GB
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Resolution:720p

سیستم پیشنهادی بازی Ode :

Os:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
Processor:Intel Core i7 2600K @ 3.4 GHz, AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Memory:8GB
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB VRAM) or AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM) or better
Additional notes:1080p

راهنمای نصب بازی Ode :

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل بازی Ode :

  • حجم فایل: ۷۱۰مگابایت
  • تاریخ انتشار: NOV-27-2017
  • منبع: دانلود ها
  • قیمت: ۴.۹۹دلار

کانال رسمی گیمنت سورنا

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید