معرفی و دانلود بازی Star Wars Battlefront 2 برای Windows

0
70

معرفی و دانلود بازی Star Wars Battlefront 2 برای Windows

معرفی و دانلود بازی Star Wars Battlefront 2 برای Windowshttp://www.gnsorena.ir/

بازی Star Wars Battlefront 2 عنوانی جدید از استودیو EA DICE است که در سبک اکشن و شوتر طراحی و ساخته شده است. کمپانی الکترونیک آرتز در نوامبر ۲۰۱۷ این بازی را عرضه کرده است.
سازندگان برخلاف نسخه‌ی قبلی، این بار بخش تک‌نفره را نیز به گیم‌پلی بازی اضافه کرده‌اند.  بسیاری از هواداران جنگ ستارگان و بازی Star Wars Battlefront از نبود بخش تک‌نفره در نسخه‌ی قبلی اظهار نارضایتی داشتند و از سازندگان درخواست کرده بودند تا این بخش را بتوانند در نسخه‌ی جدید این سری تجربه کنند.

بخش داستانی براساس فیلم‌های سینمایی The Force Awakens و The Last Jedi نوشته شده و یک سیستم شخصی‌سازی از کاراکترها را در اختیار شما قرار می‌دهد.
همچنین، محیط‌ها و وسایل نقلیه از نسخه‌های قبلی سری فیلم‌های Star Wars نیز در بازی طراحی شده‌اند. قهرمانان و دشمنان بازی نیز بر اساس فیلم‌های سینمایی جنگ ستارگان هستند از جمله لوک اسکای‌واکر، هان سولو، یودا، رِی، دارث ویدر و …
۵ حالت کلی نیز در بخش چندنفره‌ی آنلاین بازی وجود دارد که حداکثر حضور ۴۰ بازیکن همزمان را پشتیبانی می‌کند. لازم به ذکر است که این بازی همانند نسخه‌ی قبلی در دو قالب اول‌شخص و سوم‌شخص طراحی شده است.

این بازی مجهز به قفل نرم افزاری است و کرک نشده و بنا به درخواست کاربران بر روی سایت قرار گرفته است. مسئولیت اجرای بازی و تهیه CD-Key و اکانت نرم افزارهای مرتبط بر عهده خود کاربران می باشد. به محض عرضه کرک سالم و معتبر، فایل کرک به پست بازی اضافه خواهد شد.

امتیاز بازی:
Metacritic؛ ۷۹/۱۰۰
XGN؛ ۸.۵/۱۰
+GamesRadar؛ ۸/۱۰

سیستم موردنیاز:
OS: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10
Processor (AMD): AMD FX 6350
Processor (Intel): Intel Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 60GB

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید