معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

0
695
معرفی 10 بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز
معرفی 10 بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز. امروزه در صنعت گیمینگ، بازی کلش‌ آف‌ کلنز محبوبیت خاصی در میان کاربران علاقه‌مند به بازی‌های موبایلی کسب کرده است. این بازی که شرکت سازنده آن (سوپرسل) در کشور فنلاند بوده، به سبک استراتژیک ولی به صورت افسانه‌ای و قدیمی است.

کلش‌ آف‌ کلنز، در ایران هم از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردار است و بی‌شک درصد زیادی از کاربران این بازی ایرانی هستند. حس اینکه شما با دوستان و سایرین تشکیل یک قبیله داده و به جنگ با قبایل دیگر بروید، هیجان این بازی را دوچندان می‌کند.

بازخورد این بازی، بعد از حذف چت گلوبال (جهانی)، تا قسمت زیادی منفی شد و با وجود اینکه شرکت سوپرسل (Supercell)، بروزرسانی‌های زیادی (معرفی تان‌هال ۱۳ و ۱۴ و نیروهای جدید برای آن) برای کم کردن این هجمه منتشر کرد، اما تأثیر آنچنانی در بازخورد کاربران نداشته است. از طرفی به نظر می‌رسد این بازی برای کاربران، علی‌رغم ارائه آپدیت‌های زیاد، خسته کننده به نظر رسیده و آن‌ها را ترغیب به کشف بازی‌های مشابه نموده است.

بازی Boom Beach

این بازی که توسط خود شرکت سوپرسل طراحی شده است؛ نسبت به کلش آف کلنز گرافیک خیلی بهتری داشته و شما سربازان خود را نیز می‌توانید کنترل کنید. این بازی بی‌‌شک، جذابیت‌های خاص خود را داشته و علاوه بر تنوع در ساختن ساختمان‌های دفاعی، دارای گرافیک فوق العاده و کاربرپسند است.

معرفی 10 بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز
معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

امتیاز این بازی در گوگل‌پلی ۴/۴ بوده و میزان دانلود آن به بیش از ۵۰ میلیون بار رسیده، حجم این بازی در حدود ۱۲۸ مگابایت است. هرچند که این بازی برای کشور ایران از طرف گوگل‌پلی تحریم شده، اما شما می‌توانید از استورهای اندرویدی دیگر یا با روش تغییر آی‌پی، این بازی را دانلود نمایید.

بازی StarWars

جنگ ستارگان، از بازی‌های معروف حساب می‌شود که نسخه اندرویدی آن نیز براساس خواست هواداران این بازی، برای موبایل انتشار یافت. در این بازی شما گروهی از سربازان را رهبری خواهید کرد که وظیفه حفاظت از بقیه را داشته و یا می‌توانید به آن‌ها آسیب بزنید. انتخاب خوب یا بد بودن بر عهده شماست که حمایت یا کشتار را انجام دهید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

امتیاز این بازی در گوگل‌پلی ۴/۵ بوده و بیش از ۱۰ میلیون نفر، این بازی را دانلود کرده‌اند که نشان از رضایت بالای کاربران دارد. حجم دانلود آن، ۸۶ مگابایت است. متأسفانه این بازی نیز برای ایران تحریم است و باید با روش تغییر آی‌پی جایگزین شود.

بازی Jungle Heat

بازی حرارت جنگل، یک بازی فوق العاده در سبک استراتژیک به شمار می‌آید. کاملاً مشابه کلش‌آف‌کلنز اما به سبک نوین و دارای اسلحه‌های پیشرفته؛ در عرصه نبرد با دشمنان است. این بازی نیز در جنگل پیگیری می‌شود و شما می‌توانید با ساخت گروه خود و جذب افراد دیگر، به مبارزه با دیگر رقبا رفته و کسب غنیمت کنید. حتماً پیشنهاد می‌شود این بازی را نصب و تجربه کنید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

امتیاز این بازی در گوگل‌پلی ۴/۲ بوده و بیش از ۱۰ میلیون دانلود داشته است. حجم دانلود این بازی نیز ۸۲ مگابایت است.

بازی Vikings: War of Clans

تجربه یک سبک جدید در عرصه استراتژیک در میان وایکینگ‌ها و دنیای خشن آن‌ها، مثل سرمای سخت و زمینه برفی اطراف، شما را تحت تأثیر قرار داده و می‌تواند حس جدیدی را به شما منتقل کند. در این بازی، شما می‌توانید با ساختن سربازان خود و ارتقاء آن‌ها، به مبارزه با دیگر دشمنان رفته و غنیمت کسب کنید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

فرهنگی از جنس پولاد سرد و یک تکنولوژی عجیب و خاص از مردمانی جنگجو را در عرصه علم و نبرد لمس کنید. هرچند این بازی تا حد زیادی از دید نحوه اجرا و تجربه متفاوت است، اما رضایت کاربران را همواره برای خود کسب کرده و هواداران خود را دارد.

امتیاز گوگل‌پلی این بازی ۴/۴ بوده و بیش از ۱۰ میلیون دانلود را به خود دیده؛ حجم دانلود این بازی، ۱۰۸ مگابایت است. گوگل‌پلی این بازی را برای ایران تحریم نموده ولی می‌توانید از استورهای اندرویدی دیگر آن را دریافت کنید.

بازی Total Conquest

این بازی دارای سبک استراتژیک اما به نحوی متفاوت است. این بازی به روایت گذشته امپراطوری روم می‌پردازد که جنگ خدایان با یکدیگر را به رخ می‌کشد. نبرد اساطیر رومی و خدایان، وجهه کاملاً تاریخی و افسانه‌ای را روانه ذهن‌ها می‌کند.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

برای تسلط بر قلمرو و اثبات لیاقت خود، باید دشمنان خود را نابود و روم را به آرامش برسانید. این بازی دارای گرافیک نسبتاً خوبی بوده و اگر علاقه به سفر در گذشته را دارید، این بازی را نصب کنید. امتیاز این بازی در گوگل‌پلی، خیلی جالب نیست و ۳/۸ است. بیش از ۱۰ میلیون نفر نیز این بازی را دانلود کرده‌اند. حجم این بازی ۳۰ مگابایت بوده و برای ایران توسط گوگل‌پلی تحریم شده است.

بازی Castle Clash: Brave Squads

در این بازی، شما باید یاران وفادار خود را آموزش دهید و به دوستان خود در پایگاهی بزرگتر پیوسته و آماده نبرد شوید. همچنین تلاش کنید تا امپراطوری خود را با استفاده از نیروهای خود مثل جادوگران و کمانداران و انواع نیروهای دیگر، گسترش دهید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

این بازی جذابیت‌های خاصی دارد که بی‌شک در خود کلش‌آف‌کلنز، پیدا نمی‌شود. جاذبه گرافیکی این بازی، هواداران بسیاری را به خود جلب کرده است. پیشنهاد می‌شود اگر دنبال یک بازی با سبک استراتژیک و گرافیک بالا هستید، این بازی را حتماً تجربه کنید.

امتیاز این بازی در گوگل پلی ۴/۲ بوده و بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود داشته است. البته حجم دانلود این بازی، ۵۹۳ مگابایت است. این بازی نیز برای کشور ایران تحریم بوده و از روش تغییر آی‌پی؛ باید دانلود شود.

بازی Clash of Kings

اتحاد در این بازی و پیوستن به قبیله، شرط اول پیروزی و موفقیت است. در بازی کلش‌آف‌کینگز، استراتژی موازی را باید به کار ببرید، یعنی با بخشی از نیروها حمله و با بخش دیگر حفاظت از قلعه را عهده‌دار باشید. باید بدانید که دشمنان شما در نقشه ممکن است در اطراف شما بوده و به قلعه حمله کنند، پس بهترین استراتژی را بکار ببرید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

سبک بازی، به صورتی است که شما در حین تقویت قلعه خود می‌توانید از نیت حمله دشمنان و حرکت نیروهای آن‌ها به سمت قلعه‌تان، باخبر شده و سریع‌تر تدابیر دفاعی خود را عملی کنید. در همین راستا می‌توانید نقشه بازی را نیز مشاهده کرده و از زمان دقیق حمله آن‌ها و حرکت نیروها روی صفحه، آگاه شوید.

امتیاز گوگل‌پلی این بازی ۴/۱ بوده و بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده است. حجم این بازی ۱۳۳ مگابایت بوده و برای کشور ایران تحریم است که می‌توانید آن را از استورهای دیگر دریافت کنید.

بازی Dragon Clash

در این بازی شما باید برای گسترش قلمرو خود به نبرد با دشمنان پرداخته و استحکامات خود را محکم کنید تا قبیله‌تان از شر دشمنان در امان باشد. به کار بردن یک روش درست در این بازی، شما را بی‌مانند خواهد کرد. هرچند که این بازی مشابه کلش‌آف‌کلنز است، اما گرافیک آن بیشتر به سمت فانتزی تمایل دارد.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

این بازی آنچنان که باید؛ در میان کاربران علاقه‌مند به بازی‌های اندرویدی، محبوبیت ندارد. به هرحال سبک فانتزی این بازی، هواداران خود را دارد و امتیاز منفی نیز از دید کاربران نسبت به این بازی دیده نمی‌شود.

امتیاز گوگل پلی این بازی، ۴ بوده و بیش از ۱۰۰ هزاربار، دانلود شده است. حجم دانلود این بازی ۹۶ مگابایت است.

بازی Clash Royale

این بازی نیز به همان اندازه که Clash of Clans محبوبیت دارد، مشهور و پرهوادار است. کلش رویال که ساخته شرکت سوپرسل است، بشدت اعتیادآور و هیجان‌انگیز بوده و گرافیک جذابی هم دارد. چهره بازی به صورت حمله از دو طرف چپ و راست به سمت پایگاه حریف بوده و اکثر نیروهایی که در کلش‌آف‌کلنز مشاهده کرده‌اید، در این بازی هم دیده می‌شود.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

استفاده درست از معجون‌ها و نیروها در این بازی، رمز موفقیت شماست. اگر قصد تجربه‌ای مشابه کلش‌آف‌کلنز را به شکلی دیگر دارید، پیشنهاد می‌شود این بازی را حتماً نصب و تجربه کنید.

امتیاز گوگل پلی این بازی ۴/۲ است و بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است. حجم بازی در حدود ۱۳۴ مگابایت بوده و جز تحریم گوگل پلی است که باید برای دانلود از استورهای دیگر یا تغییر آی‌پی باید استفاده کرد.

بازی Minecraft

یکی دیگر از بازی‌های معروف منتشر شده برای اندروید ماین‌کرافت است. در بخش بقای این بازی، شما باید منابعی را جهت زنده ماندن خود جمع کرده و سرزمین خود را سرپا نگه داشته و به حیات خود ادامه دهید. این بازی که توسط استودیوی بازی سازی موجانگ در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، در سال ۲۰۱۱؛ پس از آپدیت‌های زیاد به نسخه کامل خود رسید.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش آف کلنز

این بازی، غیر از کامپیوتر برای موبایل نیز منتشر شده است. بازی Minecraft، یک بازی ۳ بعدی (البته در قسمت خانه سازی) و اول‌ شخص است. کاربر می‌تواند در این بازی، کاملأ آزادانه شیوه بازی کردن خود را انتخاب کند. اصل داستان بازی، جمع کردن و گذاشتن اشیاء بر روی یکدیگر است.

امتیاز این بازی در گوگل‌پلی، ۴/۶ است که نشان از رضایت بالای کاربران نسبت به این بازی است. ماین کرافت بیش از ۱۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. این بازی شامل تحریم بوده و از طریق استورهای دیگر یا تغییر آی‌پی قابل دریافت خواهد بود.

معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش معرفی ۱۰ بازی موبایلی برای هواداران کلش 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید