ممکن بود بازی God of War در مصر باستان قرار داشته باشد

0
482
ممکن بود بازی God of War در مصر باستان قرار داشته باشد

امروز کارگردان عنوان God of War، یعنی کوری بارلوگ، اطلاعات جدیدی از مراحل اولیه ساخت این عنوان در نمایشگاه Devcom واقع در شهر کلن منتشر نمود.

با توجه به صبحت‌های جدید کوری بارلوگ، اسطوره شناسی دنیای نورس تنها گزینه برای قرارگیری در بازی God of War نبوده است. در ابتدا سه گزینه دیگر نیز وجود داشته است: اسطوره شناسی مصر، اینکا و هندو.

پس از برگزاری اولین نظرسنجی، اسطوره‌ شناسی‌های مصر و نورس بصورت پنجاه پنجاه در رقابت باقی ماندند. در آخر کوری بارلوگ بود که اسطوره شناسی نورس را برگزید.

اسطوره شناسی مصر بصورت جدی برای قرار گیری در عنوان God of War درنظر گرفته شده بود و تصویر مفهومی‌ای برای آن خلق شد. شما می‌توانید یکی از تصاویر مفهومی به نمایش درآمده در این کنفرانس را در زیر مشاهده نمائید.

در این تصویر می‌توانید یک sphynx (یک نژاد مربوط به اسطوره شناسی مصر) و یک جنگجو با صورت مخفی مانند سربازان آنوبیس در مومیایی یا Ushabti در Warhammer را مشاهده نمائید. آترئوس نیز در این تصویر وجود دارد اما بطور قطع لباس او همراه با تغییراتی است.

در تصویر مفهومی دیگری که از این بازی منتشر شده است می‌توان تغییرات صورت گرفته در چهره آترئوس را مشاهده کرد. کوری بارلوگ همچنین اشاره کرد که تیم سانتا مونیکا ایده‌های بسیاری برای تولید این بازی داشت اما تنها تعدادی از آن‌ها در بازی مورد استفاده قرار گرفت. همچنین بحث‌های بسیاری در مورد اینکه کدام محتوا نگه داشته شود یا کدام حذف شود مطرح شده بود و بارلوگ توضیح داد که تهیه کنندگان بزرگ واقعا در این روند اهمیت دارند.

شما می‌توانید هم اکنون به تجربه عنوان God of War بصورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بپردازید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید