منتظر باشید؛ نسخه ۴G از گوشی خاطره انگیز نوکیا ۳۳۱۰ به زودی عرضه می‌شود

0
155

منتظر باشید؛ نسخه ۴G از گوشی خاطره انگیز نوکیا ۳۳۱۰ به زودی عرضه می‌شود

منتظر باشید؛ نسخه 4G از گوشی خاطره انگیز نوکیا 3310 به زودی عرضه می‌شودhttp://www.gnsorena.ir/

پس از معرفی و عرضه نسخه‌های ۲G و ۳G از گوشی نوکیا ۳۳۱۰ از سوی کمپانی HMD Global، اکنون به نظر می‌رسد این کمپانی به دنبال عرضه نسخه ۴G از این گوشی است.

پس از اینکه مشخص شد نسخه ۲G از نسل جدید از گوشی‌های Nokia 3310 در بعضی از کشورها که شبکه‌های ارتباطی ۲G در آن‌ها منسوخ و جمع آوری شده است امکان فعالیت ندارد؛ HMD تصمیم گرفت نسخه دیگری از این گوشی هوشمند که قیمت بسیار عالی را هم داشت روانه بازار کند. اما اکنون به نظر می‌رسد نسخه ۴G از این گوشی نیز در راه است تا سرعت‌های بالا در ارتباط‌ اینترنت را هم بر روی این گوشی ساده در دسترس کاربران قرار دهد.

4G-Nokia-3310-2.jpg - 52.45 kB

اما امروز سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور چین TENAA تصویری را از این گوشی منتشر کرد که نشان می‌دهد بیش از هر وقت دیگری به زمان معرفی و عرضه این گوشی نزدیک هستیم. تصاویر منتشر شده از سوی TENAA نشان می‌دهد که از نظر ظاهر تقاوت زیادی میان نسخه‌های پیشین از گوشی نوکیا ۳۳۱۰ و این نسخه ۴G وجود ندارد. همچنین به نظر می‌رسد HMD تنها با افزایش ضخامت و به احتمال فراوان، طول گوشی توانسته است بردهای الکترونیکی و مخابراتی لازم برای پشتیبانی از ارتباط ۴G را در آن بگنجاند.

نسخه ۳G از گوشی نوکیا ۳۳۱۰ چندی پیش در کشور آمریکا با قیمت ۶۰ دلار عرضه شد و یکی از ارزان‌ترین محصولاتی لقب گرفت که ارتباط ۳G را هم در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. انتظار می‌رود نسخه ۴G از این گوشی نیز با تنها کمی تغییر قیمت نسبت به این نسخه روانه بازار‌ شود. گفته می‌شود HMD برای این محصول خود قیمتی در حدود ۸۰ دلار را در نظر گرفته است. ممکن است رونمایی از این گوشی در طی چند روز آینده و در حاشیه نمایشگاه CES صورت بگیرد.

منبع : سایت شهر سخت افزار

کانال رسمی گیمنت سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید