نام تجاری Alien: Blackout توسط شرکت فاکس قرن بیستم ثبت شد

0
99
نام تجاری Alien: Blackout توسط شرکت فاکس قرن بیستم ثبت شد

طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت فیلم سازی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) به تازگی نام تجاری Alien: Blackout را برای بازی‌های ویدئویی ثبت کرده است. از آن‌جایی که این اتفاق پیش از The Game Awards 2018 رخ داده است، احتمال دارد که شاهد معرفی این بازی در این رویداد باشیم.

نام تجاری ثبت شده، Alien: Blackout را در دسته‌‌بندی‌های زیر قرار می‌دهد:

 دیسک‌های بازی‌های رایانه‌ای: نرم افزار، به طور دقیق‌تر، نرم افزار بازی، بازی رایانه‌ای و نرم افزار بازی ویدئویی، نرم افزار بازی رایانه‌ای قابل دانلود، نرم افزار قابل دانلود موبایل برای تجربه‌ی بازی‌های الکترونیکی و استریم محتوای سمعی و بصری و رسانه‌ای در حوزه‌ی بازی‌ها و سرگرمی، نرم افزار بازی قابل تعامل و نرم افزار قابل دانلود …

این یک لیست طولانی بوده که هنوز هم ادامه دارد ولی نکته‌ی مهم این است که نام تجاری Alien: Blackout مربوط به بازی‌های ویدئویی بوده و در تاریخ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) ثبت شده است. با این‌که زمان زیادی از این اتفاق نمی‌گذرد، اما هنوز هم احتمال رونمایی بازی در TGA 2018 وجود دارد.

درست است که ما برروی این موضوع اصرار داریم اما برای این‌کار دلایلی وجود دارد. همان‌طور که می‌دانید، جف کیلی (Geof Keighley)، خالق و میزبان مراسم، اعلام کرد که شاهد بیشترین تعداد رونمایی‌ها و معرفی‌ها خواهیم بود.

حال با این‌که حساب توئیتر TGA به طور مستقیم اطلاعات جدیدی را در این مورد به اشتراک نگذاشته است اما سرنخ‌های جدیدی وجود دارند که به آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) مربوط می‌شوند. چهار روز قبل (دو روز پیش از ثبت نام تجاری)، وی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که به مقر شرکت فاکس قرن بیستم رفته و برخی از ابزار استفاده شده در فیلم‌های مجموعه‌ی Alien را دیده است.

حال شاید با خود بگوئید که این تنها یک اتفاق معمولی بوده و آقای کوجیما نیز احتملاً یکی از طرفداران سری Alien است. اما حساب رسمی TGA جمله‌ی «دنیا تغییر خواهد کرد» را به عنوان پاسخ به توئیت کوجیما ارسال کرد.

باید اشاره کنیم که «دنیا تغییر خواهد کرد» شعار امسال مراسم TGA است. به نظر شما عجیب نیست که این جمله به عنوان پاسخ توئیت کوجیما ارسال شود؟ البته با وجود تمام موارد ذکر شده، هنوز هیچ چیز مشخص نیست و این‌ها همگی حدسیات هستند. اما چیزی که ما می‌دانیم این است که هم‌اکنون دو استودیوی فاکس‌نکس گیمز (FoxNext Games) و کولد آیرون استودیوز (Cold Iron Studios) برروی یک بازی چند نفره‌ی Alien کار می‌کنند. پس شاید این نام تجاری به پروژه‌ی آن‌ها مرتبط باشد.

مراسم The Game Awards 2018 در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ (۶ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی)، ساعت ۰۵:۰۰ بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید