نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید

5
1655
نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید

نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید. فرانت‌وینگ (Frontwing) در جریان رویداد Anime Expo 2018 اعلام کرد که نسخه انگلیسی عنوان Island را تابستان امسال برروی رایانه‌های شخصی و از طریق سرویس استیم عرضه خواهد کرد. هنوز در مورد تاریخ انتشار دقیق بازی و قیمت آن اطلاعاتی منتشر نشده ولی با توجه به اینکه در حال حاضر در ماه ژوئیه هستیم، احتمالا بازی در ماه اوت منتشر خواهد شد.

نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید
نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید

Island یک رمان بصری ژاپنی است که اولین بار در آوریل ۲۰۱۶ برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و بعدها نیز برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن ۴ پورت شد.

محبوبیت بسیاری که این عنوان به دست آورد سبب شد که فیل (Feel) استودیو ژاپنی انیمیشن‌سازی، انیمه‌ای تلویزیونی بر اساس این بازی تولید کند که اوایل ماه جاری میلادی نخستین قسمت آن به نمایش درآمد. تاکنون فقط یک قسمت از این سریال پخش شده است، با این وجود توانسته طرفداران بسیاری را جذب کند.

فرانت‌وینگ در مورد اینکه چرا نسخه انگلیسی این رمان بصری عاشقانه، برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن ۴ منتشر نمی‌شود، توضیحی ارائه نداده است.

در ادامه می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازی، توضیحات رسمی فرانت‌وینگ در مورد این عنوان را بخوانید:

نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید

Island یک رمان بصری پیچیده با داستانی چندشاخه و پایان‌های مختلف است. بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از سیستم فلوچارت بازی، داستان بازی را دنبال کنند و سرنخ‌هایی را برای کشف رازهای جزیره اوراشیما (Urashima) پیدا کنند.

داستان Island حول شخصی به نام سانزنکای ستسونا (Sanzenkai Setsuna) جریان دارد؛ مرد جوانی که در ساحل اوراشیما بیدار می‌شود، بدون آن که چیزی از گذشته خود به یاد داشته باشد.

در طول بازی، شما رابطه ستسونا با سه دختر جزیره به نام‌های راینه (Rinne)، کارن (Karen) و سارا (Sara) را دنبال می‌کنید. ستسونا هم‌زمان با کشف رازهای مخفی گذشته – و آینده – جزیره اوراشیما، باید با سرنوشت نیز بجنگد تا از چیزی که برای او بیشترین ارزش را دارد محافظت کند.

نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید
نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید

جهان بازی و پیش‌زمینه آن

اوراشیما جزیره‌ای کوچک است که مسافت بسیاری با سرزمین اصلی ژاپن دارد. این جزیره یک بهشت واقعی است که طبیعت بسیار زیبا و خیره‌کننده‌ای دارد.

با این وجود این جزیره گذشته‌ای دشوار را پشت سر گذاشته است که این گذشته به آرامی در حال حذف شدن از صفحه تاریخ است. شیوع سندرومی ضعیف و یک بیماری محلی سبب شده تا بین این جزیره و سرزمین اصلی، شکافی پدید آید. سکوی دریایی که برای تحقیقات دریایی در نظر گرفته شده بود، مدت‌هاست که رها شده است.

پنج سال قبل سه حادثه جداگانه سبب شد که سه خانواده بزرگ و بانفوذ اوراشیما تا مرز نابودی پیش بروند. شایعات در مورد زنده ماندن فرزندان این سه خاندان تبدیل به بخشی از فرهنگ محلی جزیره شده است. در کنار این شایعات افسانه‌ای دیگر نیز وجود دارد؛ داستانی که از زمان‌های بسیار قدیم در جزیره جریان داشته است…

“اجازه دهید تا افسانه این جزیره را برای شما بازگو کنم: داستان تراژیک یک عشق…”

کلید نجات جزیره در دستان سه دختر قرار دارد که هر کدام عضوی از سه خانواده بزرگ هستند. این سه دختر نمی‌توانند به تنهایی سرنوشت جزیره را تغییر دهند اما شاید با کمک یک مرد جوان که حافظه خود را از دست داده است، موفق به نجات جزیره گردند.

با این ادعا که به گذشته سفر کرده است، این مرد به زودی در مسیری سخت قرار می‌گیرد و توسط سنت‌های قدیمی جزیره به چالش کشیده می‌شود تا سرنوشت و آینده جزیره را تغییر دهد. اما این تنها هدف او نیست…

چگونه حضور او باعث تغییر زندگی این سه دختر، آینده جزیره و سرنوشت جهان خواهد شد…؟

نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال نسخه انگلیسی عنوان Island تابستان امسال

5 ديدگاه

  1. وب سایت‌تون قالب خیلی ساده ، خوب و همینطور تاثیرگزار هستش، خودتون نوشتید؟ میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم یه همچین قالبی درست
    بکنم؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید