نسخه نینتندو سوییچ Pokemon دو روز دیگر معرفی خواهد شد

0
356
نسخه نینتندو سوییچ Pokemon دو روز دیگر معرفی خواهد شد
نسخه نینتندو سوییچ Pokemon دو روز دیگر معرفی خواهد شد

در جریان برنامه تلویزیونی و ژاپنی Oha Suta، اعلام شد که روز پنج شنبه ۱۰ خرداد ماه (۳۱ می)، «روز خاصی برای عاشقان Pokemon» خواهد بود و احتمالاً «خبر شوکه‌ کننده‌ای» در آخرین روز ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد.

برنامه تلویزیونی Oha Suta برای کودکان طراحی شده که به بیشتر به واسطه پرداخت به بازی‌های معروف شرکت گیم فریک (Game Freak) شهره است. در گذشته، پیش از عرضه جدیدترین نسخه این سری بازی‌های معروف، تریلرها و هیولاهای جدیدی برای آن در این برنامه معرفی می‌شدند.

مجری این برنامه از «لحظه شروع داستانی جدید» سخن گفته ولی متاسفانه به جزئیات بیشتری در این رابطه اشاره نکرده است. گمانه‌زنی‌ها بر این اساس است که احتمالاً در تاریخ پیشتر اشاره شده، نسخه نینتندو سوییچ Pokemon رونمایی خواهد شد.

برخی منابع آگاه از جمله امیلی راجرز (Emily Rogers) نیز پیشتر به این نکته اشاره کرده بودند که احتمالاً بازی نینتندو سوییچ Pokemon در ماه می میلادی معرفی گردد؛ گرچه دو روز دیگر به پایان این ماه زمان باقی مانده است، اما هنوز می‌توان به معرفی این بازی در روزهای پایانی این ماه امیدوار بود. شایعات منتشر شده گذشته و اشاره‌های مرموزانه دست‌اندرکاران نینتندو و گیم‌فریک، احتمال معرفی نسخه نینتندو سوییچ Pokemon را قوت می‌بخشند.

امیلی راجرز مدعی شده که نسخه نینتندو سوییچ سری بازی‌های Pokemon کاملاً به بازی محبوب و موفق Pokemon GO نزدیک خواهد بود و لوازم جانبی متعددی هم برای آن در نظر گرفته شده است. گفته می‌شود که نینتندو تصمیم دارد تا دو نسخه از این سری را تحت عناوین  Let’s GO Pikachu و Let’s GO Eevee برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی و عرضه کند؛ علائم تجاری و دامنه‌های اینترنتی ثبت شده در روزهای گذشته، قوت زیادی به این گمانه‌زنی‌ها بخشیده است.

این شایعه چه درست باشد و چه اشتباه، زمان زیادی برای مشخص شدن صحت و سقم آن باقی نمانده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید