نظر مایکروسافت پیرامون میان‌پلتفرمی کردن Minecraft با پلی‌استیشن ۴

0
150
نظر مایکروسافت پیرامون میان‌پلتفرمی کردن Minecraft با پلی‌استیشن ۴

 

از وقتی که شرکت سونی اجازه بازی کردن به صورت میان‌پلتفرمی را در Fortnite با کنسول پلی‌استیشن ۴ صادر کرده، این عنصر به یکی مهمترین بحث‌های صنعت تبدیل شده است. همه منتظرند ببینند عنوان بعدی که چنین قابلیتی را دریافت می‌کند تا بازی‌بازان را بیشتر به هم نزدیک کند کدام خواهد بود.

اوایل سال میلادی جاری بود که بازی به صورت میان‌پلتفرمی در Mincecraft، با دریافت به‌روزرسانی جدیدی تحت عنوان Better Together، بین ایکس‌باکس وان و سوییچ محقق شد. حال اگر اقدامات لازم با موفقیت صورت گیرد، احتمالا بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم به جمع بقیه کاربران ملحق خواهند شد.

نظر مایکروسافت در این رابطه چیست؟ شرکت نامبرده به تازگی صحبت‌های زیر را در پاسخ به این مسئله طی گفتگو با ویندوز سنترال (Windows Central) منتشر کرده است:

ما به این مسئله اعتقاد داریم که فرصتی مهیا شود تا بازی‌بازان عناوینی را که می‌خواهند، با افراد مورد نظر تجربه کنند. حال می‌خواهد این موضوع به معنی بازی میان‌شبکه‌ای در Rocket League و Fortnite باشد یا فعال‌سازی بازی میان‌پلتفرمی در عناوینی همچون Minecraft، ما از برنامه‌هایی که باعث می‌شوند افراد بیشتری بازی کنند و در کنار هم سرگرم شوند حمایت می‌کنیم. ما دوست خواهیم داشت که بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ را به اکوسیستم Minecraft خود بیاوریم اما فعلا اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاری نداریم.

فکرش را کنید که بازی‌بازان هر سه کنسول ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و سوییچ را در کنار هم داشته باشیم. امیدواریم که این اتفاق بیفتد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید