نقدها و نمرات بازی Fallout 76

0
370
نقدها و نمرات بازی Fallout 76

بازی Fallout 76 به تازگی عرضه شده و هم زمان با عرضه‌ی این بازی نقدها و نمرات ان نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت تا ببینیم تجربه‌ی جدید شرکت بتسدا از نظر منتقدین تا چه میزان موفق عمل کرده است.

بدون شک Fallout را می‌توان یکی از محبوب ترین بازی‌های ویدئویی به شمار آورد داستانی هیجان انگیز همراه با گیم‌پلی متفاوت و سرگرم کننده از جمله فاکتورهایی بوده‌ که در محبوبیت این سری نقش بسزایی داشته اند. این روزها موفقیت بازی‌های چند نفره و آنلاین به مانند Rainbo Six Siege، Frotnite و PUGB به اندازه ای افزایش یافته و این بازی‌ها به قدری محبوب شده‌اند که باعث شده تا بسیاری از سازندگان بار دیگر به سراغ ساخت بازی‌های آنلاین بروند. یکی از همین سازندگان شرکت بتسدا است. بتسدا که همیشه‌در توسعه‌ی بازی‌های داستان محور پیشتاز بود تصمیم گرفت تا با دیگر به سراغ تجربه‌ای متفاوت برود. تصمیم بتسدا کمی بازی‌بازان را شوکه کرد زیرا این شرکت سری محبوب Fallout را برای تزریق این فرمول جدید خود انتخاب کرد. نام بازی Fallout 76 و یک بازی تمام آنلاین است. بتسدا دست به ریسک بسیار بزرگی زده و حال باید ببینیم که ریسک بزرگ این شرکت به مانند The Elder Scrolls Online می‌تواند رضایت بازی‌بازان را جلب کند و یا اینکه فرمول جدید شرکت بتسدا با شکست مواجه خواهد شد؛ موضوعی که فقط زمان آن را مشخص می‌کند.

Hooked Gamers 7.6/10

Fallout 76 هم یک Fallout هست و هم نیست. بتسدا از ابتدا برروی چند نفره بودن بازی تاکید داشت اما اکثر اوقات چنین چیزی در بازی هیچ اهمیتی ندارد. Fallout 76 در مجموع بازی سرگرم کننده‌ای است اما از آن دسته بازی‌هایی نیست که هر از گاهی به آن سر زده و دوباره آن را تجربه کنم. تجربه‌ی بازی تا همینجا هم کافی بود.

Softpedia 6/10
در ظاهر و روی کاغذ، طرح بازی Fallout 76 بسیار خوب است؛ بسیاری از بازی‌بازان علاقه مند هستند تا در یک دنیای جهان آزاد بزرگ همراه و با کمک دوستان خود برای بقا تلاش کنند اما در عمل متاسفانه Fallout 76 مشکلات زیادی را داراست که مانع تبدیل شدن آن به یک بازی فوق العاده می‌شود؛ از دنیای جهان آزاد پراکنده و بیش از حد بزرگ با تعداد بازی‌بازان بسیار کم آن گرفته تا داستانی بدون جذابیت و بخش چند نفره‌ی ضعیف و قدیمی بازی (چه به صورت کوآپ یا رقابتی).
Attack of the Fanboy 5/10
Fallout 76 در مجموع یک آزمایش جسورانه برروی یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌های ویدئویی به شمار می‌آید اما تا به اینجای کار در هدف خود شکست خورده است. باگ و گلیچ در هرکجای بازی مشاهده می‌شود و بدتر از آن مکانیزم‌‌های بازی آن‌طور که باید و شاید درست عمل نمی‌کنند
TheSixthAxis ۳/۱۰
هنگامی که Fallout 76 رونمایی شد، حرف‌های زیاید برای گفتن داشت. به طور مثال بزرگ‌ترین دنیای جهان آزاد رد میان سری Fallout را در اختیار داشت و قرار بود که تجربه‌ای سرگرم کننده باشد اما مشکل این جاست که این موارد اصلا به خوبی آن‌چه گمان می‌کردیم نیستند. دنیای بازی بسیار بزرگ و در عین حال خالی است، طراحی ماموریت‌های بازی اصلا کیفیت خوبی ندارند. تنها از یک طریق می‌توانید در این بازی سرگرم شوید آن‌هم این‌که با دوستانتان به تجربه‌ی بازی پرداخته و در مورد بخش‌های مختلف آن لطیفه بسازید. بنابراین از جنبه‌ی گیم‌پلی سرگرم کننده بازی با شکست مواجه شده است. اگر می‌خواهید با دوستان خود در یکی دنیای پس آخر‌الزمانی گشتی بزنید، به سراغ بخش Pub رفته و اخبار را تماشا کنید.
بازی Fallout 76 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید