نمایش زنده‌ی گیم‌پلی Anthem در رویداد Paris Games Week منتشر شد

1
626
نمایش زنده‌ی گیم‌پلی Anthem در رویداد Paris Games Week منتشر شد

نمایش زنده‌ی گیم‌پلی Anthem در رویداد Paris Games Week منتشر شد.همان‌طور که می‌دانید، استودیوی‌ بایو‌ور (BioWare) برنامه دارد تا در تاریخ ۱۰ آبان (۱ نوامبر)، گیم‌پلی بازی Anthem را به صورت زنده به طرفداران نشان دهد. اما در حال حاضر بازی‌بازان می‌توانند ویدئو‌ی جدید این عنوان که توسط توسعه دهندگان در طی رویداد Paris Games Week منتشر شده است را تماشا کنند.

استودیوی بایوور با انجام این کار طرفداران خود را حسابی غافلگیر کرده است. در طی این ویدئوی ۲۰ دقیقه‌ای، علاوه بر به نمایش گذاشتن یک ماموریت کامل، شاهد مکانیک‌های گیم‌پلی و همچنین قابلیت Ultimate مربوط به هر کدام از Javelin‌ها نیز هستیم.

البته توسعه دهندگان سعی کرده‌اند تا در طی این نمایش نیز به برخی از سوالات طرفداران پاسخ دهند. ما متوجه شدیم که قابلیت پرواز Javelin‌ها محدودیت‌هایی دارد؛ اگر برای مدت زیادی از آن استفاده کنید، Javelin شما داغ خواهد کرد؛ برای خنک کردن این زره مخصوص می‌توانید وارد آب شوید یا این‌که در نزدیکی آن پرواز کنید.

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید ویدئو مذکور را در ادامه تماشا کنید. البته در نظر داشته باشپید که بازی هنوز در مرحله‌ی آلفا قرار دارد.

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید