ویدئو‌های جدید بازی Outriders قدرت‌های بازی را نشان می‌دهند

0
135
ویدئو‌های جدید Outriders قدرت‌های بازی را نشان می‌دهند
ویدئو‌های جدید Outriders قدرت‌های بازی را نشان می‌دهند

حساب توییتر بازی میان نسلی بازی Outriders اخیراً ویدئو‌های مختلفی را از گیم‌پلی بازی منتشر کرده و به نمایش برخی از قدرت‌های پرزرق و برق شخصیت‌های مختلف پرداخته است.

ساخته‌ی جدید استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) که قرار است توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی منتشر شود، یک بازی سوم شخص تیراندازی نقش آفرینی است که می‌تواند بخش داستانی آن را به صورت تنهایی یا به همراه دو نفر دیگر تجربه کنید.

به گفته‌ی توسعه دهندگان، قدرت‌ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Outriders محسوب می‌شوند. حال حساب توییتر این عنوان تصمیم گرفته است تا برخی از قدرت‌های کلاس‌های Devastator و Trickster را به طرفداران نشان دهد.

به عنوان یک Trickster از قدرت Temporal Slice استفاده کرده و دشمنان خود را تکه تکه کنید.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۱۱

 

با فعال کردن حمله‌ی Melee در حین دویدن، خود را به سمت میدان نبرد پرتاب کنید.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۱۰

 

به عنوان یک Devastator سنگ‌های نوک تیز را از زمین بیرون کشیده و دشمنان را به صلابه بکشید.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۰۴

 

به عنوان یک Trickster می‌توانید از قدرت Slow Trap به روش‌های مختلفی استفاده کنید؛ مثل کند کردن سرعت دشمنان برای جلوگیری از محاصره شدن توسط آن‌ها.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۱۱

البته پیپل کن فلای دو ویدئوی دیگر را نیز منتشر کرده است که برخلاف آن‌چه تاکنون مشاهده کرد‌ید، فضای آرام‌تری دارند و محیط بازی را نشان می‌دهند:

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۰۴

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۴۶

بازی Outriders در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید